طرح برنز گرافیک
برنز
20.000 تومان
طراحی اختصاصی ۳ عدد تصاویر اختصاصی
طراحی عمومی ۸ تصاویرمناسبتی
-
طرح نقره ای گرافیک
نقره ای
35.000 تومان
طراحی اختصاصی ۱۰ عدد تصاویر اختصاصی
طراحی عمومی ۵ تصاویرمناسبتی
-
طرح طلایی گرافیک
طلایی
45.000 تومان
طراحی اختصاصی فرم در شبکه های اجتماعی
طراحی اختصاصی ۱۰ عدد تصاویر اختصاصی
طراحی عمومی ۵ تصاویرمناسبتی

طراحی لوگو و ست اداری

طراحی اوراق اداری و یا طراحی ست اداری یکی از اصول مهم در تبلیغات هماه نگی است.یک کارخانه برای هر بخش از برنامه ریزی از پیش تعیین شدهدارد و همه ی بخش های آن باید به صورت هماه نگ با هم کار کنند تا مجموعه را به هدف غایی خود برسانند.اگر امر تبلیغات را هم به یک کارخانه تشبیه کنیم نیاز مبرم هماه نگی را در جز به جز آن می توان احساس کرد.علاوه بر طراحی هر یک از عناصر تبلیغاتی خود باید به فکر هماه نگ کردن آن ها با هم باشید تا تاثیری قوی تر از پیش را بر مشتریانتان بگذارید.طراحی لوگو,کاتالوگ,… به خودی خود پایان کار نیست.برند شما را باید بتوان در هر  یک از اوراق اداری مربوط به شما شناخت.از کارت ویزیت  تا اسناد و فاکتورهای مربوطه .

 

همگام نت در طراحی ست اداری شما چگونه عمل می کند:

ما ابتدا عناصر گرافیکی شما را مورد بررسی قرار می ده یم. سپس سعی می کنیم با استفاده از رنگ های سازمانی شما و عناصر موجود آن ها را به هم  ارتباط ده یم .در این راه معمولا  از الگوهای تکرار شونده رنگ های مکمل  و یک سری از راه کارهای  مرتبط سازی استفاده می کنیم. در این میان ممکن است عناصر قدیمی شما (کارت ویزیت و لوگو و…) کفایت لازم را چه به لحاظ طراحی و چه به لحاظ وجودی برای طراحی ست اداری شما را نداشته باشند نگران نباشید تیم طراحی ما به الگوهای قدیمی شما را به روز رسانی می کنند، آنها را برای استفاده مناسب میسازند و در جایگاه خود استفاده می کنند.

ست اداری

ممکن است برای مجموعه ی خود هنوز رنگ خاص یا لوگوی خاصی در نظر نگرفته باشید. همگام نت شما را همراه ی می کند تا بتوانید رنگ مورد نیاز خود را پیدا کنید و با استفاده از رنگ های مکمل فضای کم نظیری به ارمغان میاوریم.

سپس هر یک از عناصر شما را بر اساس رنگ لوگو الگو یا هر عنصری که برای شما اهمیت دارد طراحی و نهایتا تلفیق می کنید. یک ست اداری موفق خود یک تبلیغ محسوب میشود.

ست اداری در همگام نت شامل موارد زیر است:

  • سربرگ A4
  • سربرگ A5
  • کارت ویزیت(۲ رو)
  • پاکت A4
  • پاکت ملخی
  • برچسب سی دی
  • یادداشت A6
  • یک عدد Wallpaper

شما با داشتن این مجموعه   می توانید به بسیاری از نیازهایتان پاسخ دهید.در صورت نیاز می توانید به جای هریک از موارد فوق عنوان مورد نیازی که مخصوص کار خودتان هست را سفارش دهید.مثل انواع بلیط بارکد فاکتور سررسید اسناد و ….

طراحی ست اداری

با یک پارچه کردن اوراق خود می توانید بسیار تاثیر گذار تر از قبل ظاهر شوید و هر یک از این عناصر تبلیغاتی خود به تنهایی نقش حائذ ارزشی را در امر تبلیغات شما خواهد داشت. طراحی ست اداری نشان دهنده ی هویت سازمان یافته ی شما دارد. به طور مثال میتوانید تصور کنید اگر نامه ای از شرکت بنز برای شما بیاید ، قطعا پاکت نامه با خود نامه هماه نگ است. احتمالا لوگوی بنز به حالت خاصی روی پاکت و خود آن نامه قرار گرفته است . این فرآیند دور از ذهن شما نیست چرا که شما هویت سازمان یافته بنز را در ضمیر ناخود آگاه خود به خوبی شناخته اید. حال اگر بخواهید این هویت را در ذهن مخاطبتان داشته باشد لازم است تا یک رنگ شوید ! تمام اوراقتان از رنگی سازمانی ، طرح تکرار شونده ( Pattern ) اختصاصی و نهایتا هویتی متمایز داشته باشید . این هویت در طراحی ست اداری به اوج خودش میرسد و تاکید بر اصالت یکی از مهمترین اصول موفقیت شما خواهد بود .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]