طرح برنز آموزشی
طرح برنز
1.500.000 تومان دوره فشرده
آموزش بروزرسانی در وردپرس ۱ ساعت
آموزش مبتدی فتوشاپ۱ ساعت
-
-
-
طرح نقره ای آموزشی
طرح نقره ای
3.000.000 تومان دوره فشرده
آموزش بروزرسانی در وردپرس ۱ ساعت
آموزش مبتدی فتوشاپ۱ ساعت
آموزش آفیس ۲ ساعت
-
-
طرح طلایی آموزشی
طرح طلایی
4.000.000 تومان دوره فشرده
آموزش بروزرسانی در وردپرس ۱ ساعت
آموزش مبتدی تا متوسط فتوشاپ۲ ساعت
آموزش پاورپوینت ۱ ساعت
آموزش اکسل و ورد ۱ ساعت

طراحی سایت

طراحی سایت و ساخت سایت یکی از مهارت های بسیار محبوب امروزه می باشد که اغلب افراد به کمک خلاقیت های فردی آن را کسب می نمایند . وقتی یک طرح یا ایدهدر ذهن شما شکل می گیرد می بایست مهارت لازم را کسب نمایید و تا انتها آن را اجرا نمایید.

آموزش طراحی سایت یکی از تخصص های همگام نت است.

آموزش رفع موارد سئو

مواردی که سئو در سال ۲۰۱۵ به آن ها اهمیت میدهد، ممکن است موارد بسیاری باشد. ولی ساده و مهم میباشند. اما یک وب مستر میبایست بسیار توجه کند و حداقل هایی که یک آدرس اینترنتی باید داشته باشد را دارا باشد تا موجب به بود سایت شما در موتورهای جستجو شود.

اولین مورد Broken link میباشد ممکن است.

ممکن است یک وب مستر به وب سایت توجه ی نداشته باشد و اگر سایت مدیریت نداشته باشد موجب بروز broken link می شود.به Broken link، لینک بریده شده یا خطای ۴۰۴ یا خطای غیر مسیر اصلی میگویند که رباتهای موتور جستجو را به خطای ۴۰۴ میبرد.

خطاهای سرور و قطع و وصل شدن سرور یا ضعیف بودن هاست قدرت وب سایت و نشان دادن سایت شما را در موتور جستجو کمتر میکند حتی بهترین عنوان محتوا موجب میشود پایین سایت کپی کار قرار بگیرد.

برای طراح سایت شدن چه مهارت هایی نیاز است ؟

برای تبدیل شدن به یک طراح وب سایت باید مهارت های متعددی را بیاموزید. یکی از این مهارت ها، مهارت کدنویسی های مرتبط با طراحی وب سایت استاتیک می باشد که شامل CSS و  HTML می باشد . هم چنین نیاز به تسلط بر زبان های برنامه نویسی تحت وب همانند php و… بسیار مهم می باشد . البته نا گفته نماند یادگیری مهارت های طراحی گرافیک ، معماری وب ، بازاریابی ، اصول طراحی تعاملی و … برای یک طراح وب سایت ضروری می باشد .

شبکه

با توجه به رشد و تکامل مربوط به حوزه فناوری اطلاعات در طی این سال ها، در نتیجه

فرصت های شغلی فراوانی در این حوزه و شبکه  به وجود آمده است و مشتاقان به کار در این حوزه می بایست با شرکت در دوره های آموزش شبکه ، دانش و اطلاعات اولیه خود را به حدی برسانند که بتوانند وارد این حوزه شوند.

باید دقت کنید که …

فناوری به سرعت در حال تغییر است و ممکن است آن چه که امروز به عنوان یک فناوری محسوب می شود فردا منسوخ شده قلمداد شود. پس لازم است تا شما که کار در حوزه شبکه و حوزه IT را انتخاب نموده اید نه تنها در

حوزه  شبکه ، بلکه در سایر حوزه های مربوط به IT همواره به روز یا در اصطلاح UPDATE باشید.

حوزه  شبکه  بسیار رقابتیست و لازمه حضور شما در موقعیت های شغلی و کسب درآمد های مناسب، آگاه ی و برخورداری شما از مهارت های لازم و بروز در این حوزه می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]