طراحی اپلیکیشن موبایل

استفاده از موبایل های هوشمند هر روز افزایش می یابد، در حال حاضر از هر دو ایرانی یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار هر روز افزایش می یابد. شرکت های مختلف برای دسترسی به مشتریان هدف خود نیاز دارند که خود را با تغییرات روز وفق دهند و سعی کنند خدمات و محصولات خود را به آنها معرفی نمایند.

طراحی اپلیکیشن موبایل علاوه بر اینکه باعث می شود کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سه ولت دسترسی قابل توجه ی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند، این مزیت بزرگ را دارد که شما را به افراد بیشتری معرفی می کند و کاربران بیشتری با برند شما آشنا می شوند، همچنین می تواند یک ارتباط دو طرفه بین شما و مخاطبینی که دارید ایجاد کند (از طریق ارسال نوتیفیکیشن) و از طرف دیگر جامعه مخاطبین قابل توجه اپ های موبایلی که روز به روز رو به افزایش است و در حال حاضر جمعیت قابل توجه ی را شامل می شود را نیز می توان جز مزایای طراحی اپ موبایل برشمرد، همه این موارد باعث خواهند شد که برند شما رشد قابل توجه ی را تجربه کند.

طراحی-اپلیکیشن-موبایل
company

کراس پلتفرم

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

phone

رابط کاربری

طراحی گرافیکی بهینه UI

app

کد نویسی

کدنویسی بهینه و اصولی

time (1)

تحویل سریع

طراحی و تحول سریع اپلیکیشن

طراحی-اپلیکیشن
گسترش کسب و کار از طریق اپلیکیشن

چرا نیاز به طراحی اپلیکیشن داریم ؟

چرا طراحی اپلیکیشن و داشتن یک بستر نرم افزاری موبایل مهم است ؟! امروزه در دنیایی زندگی میکنیم که هر شخصی از سن 3 تا 99 سال دارای تلفن همراه است و با گسترش روز افزون گوشی های هوشمند و اپلیکیشن های پیشرفته مواجه هستیم. حال در دنیای امروزی که علم الکترونیک بیش از پیش در حال گسترش است وارد شدن در این عرصه امری ضروری شده است. هم اکنون مشاهده می کنید که بسیاری از کسب و کار های امروزی علاوه بر داشتن یک محیط برای فروش ، بستر بازار فروش آنلاین خود را نیز دارند تا بتوانند از این طریق مخاطبان بیشتری را جذب کنند و فروشگاه آنلاین خود را گسترش دهند. به همین جهت و در راستای پیشرفته شدن تکنولوژی دیجیتال کمتر کسی امروزه تمایل به خرید حضوری دارد و همه سعی میکنند که خرید خود را توسط فروشگاه های آنلاین ، اپلیکیشن و سایت ها انجام دهند.

برای وارد شدن به این عرصه پیشنهاد ما طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و بازاریابی اینترنتی است. در این خصوص شما نیاز به متخصصینی دارید که شما را در این عرصه یاری کنند تا بتوانید با انتخاب بهتری وارد این بازار گسترده شوید. شما می توانید با تیم پشتیبانی همگام نت تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما در این زمینه استفاده کنید.

مشاوره رایگان

قبل از طراحی با متخصصین ما مشورت کنید

پیشنهاد تیم همگام نت این است که قبل از شروع طراحی اپلیکیشن بهتر است که یک مشاوره تخصصی دریافت کنید تا بتوانید بیشتر با طراحی آشنا شوید و سوالات مورد نظر خود را از متخصصین ما بپرسید و آن ها شما را برای یک انتخاب درست راهنمایی میکنند. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و اپلیکیشن های دیگر مانند طراحی سایت نیست و از هزینه و جزئیات بالاتری برخوردار است بدین منظور با دریافت مشاوره میتوانید راجع به این جزئیات بیشتر بدانید. مشاوره ما به صورت رایگان بوده و کارشناسان مجرب آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند اگر احیانا در حال حاضر فرصت پاسخگویی تمام شده و با وقت کافی ندارید شماره تلفن خود را در زیر وارد کرده تا متخصصین ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل فرمایند.

  کارشناسان طراحی سایت
  نکات مهم طراحی اپلیکیشن

  ویژگیهای طراحی اپلیکیشن که باید بدانیم

  درحال حاضر در دنیا صد ها هزار اپلیکیشن در زمینه های مختلف وجود دارند که در بازار های بزرگ اپلیکیشن مانند گوگل پلی و اپ استودر دسترس عموم قرار دارند. اپلیکیشن شما را بسیار سریعتر به هدفی که میخواهید می رساند و باعث می شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. بازار طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios در دنیا بسیار داغ شده است و تمامی افرادی که کسب و کار و ایده ای دارند در صدد راه اندازی اپلیکیشن برآمده اند تا خدمات خود را در دسترس عموم قرار دهند. و اما یک طراحی اپلیکیشن باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند به سرعت گسترش پیدا کند و همه گیر شود ، در ادامه این نکات و ویژگی ها را بررسی میکنیم تا شما عزیزان با دید بازتری وارد این بازار بزرگ شوید و فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید.

  smartphone (1)

  طراحی رابط کاربری

  در نظر داشته باشید که یکی از مهمترین نکات و ویژگی های یک اپلیکیشن مناسب ، طراحی رابط کاربری آن است. رابط کاربری باید به صورت گرافیکی و توسط متخصصین Ui طراحی و تنظیم شود ، هارمونی رنگی و موقیعت هرکدام از المان های موجود در نرم افزار مشخص شود و نحوه استفاده از آن برای کاربران راحت باشد.

  smartphone

  مصرف باطری

  در طراحی اپلیکیشن مسئله بهینه سازی نرم افزار در مصرف باطری بسیار حائز اهمیت است. کاربران وقتی مشاهده کنند که اپلیکیشنی دارای حجم بالا و مصرف باطری زیاد است در صدد حذف آن بر می آیند تا از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی خود جلوگیری کنند.

  app (2)

  لوگو و نام اپلیکیشن

  نکته بسیار مهم دیگری که در نصب شدن یک اپلیکیشن توسط کاربران و محبوبیت آن وجود دارد انتخاب بک نام و لگوی مناسب برای آن اپلیکیشن است. نام و لوگو در طراحی اپیلکیشن باید به گونه ای انتخاب و طراحی شود که نشان دهنده ی محتوای آن نرم افزار باشد.

  طراحی-اپلیکیشن
  idea

  ایده مناسب

  قبل از طراحی و راه اندازی اپلیکیشن خود ابتدا باید موضوع مناسبی را انتخاب کنید تا اپیلیکشن شما بر پایه ی آن موضوع راه اندازی شود. موضوع اپلیکیشن شما باید با در نظر گرفتن مهارت و کسب و کار شما و همچنین مخاطبین انتخاب شود. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی از موضوع های مهم امروزه است.

  data-server

  حجم مناسب

  باید در نظر داشته باشید که طراحی اپلیکیشن شما به گونه ای باید انجام شود که حجم بسیار کمی داشته باشد در این صورت کاربران به دانلود کردن آن بیشتر ترغیب می شوند و نکته دیگر اینکه هرچه حجم اپلیکیشن کمتر باشد سرعت آن نیز به مراتب بیشتر است.

  app (3)

  امنیت و کدنویسی اصولی

  نکته بسیار مهم دیگری که باید در طراحی اپلیکیشن رعایت شود بحث کدنویسی و امنیت آن است. کد نویسی باید به صورت اصولی انجام شود تا در آینده دچار مشکل و در بحث امنیت نیز باید به گونه ی عمل کرد که از هک شدن و از دسترس خارج شدن نرم افزار جلوگیری کرد.

  هزینه طراحی اپلیکیشن

  در زیر شما عزیزان میتوانید تعرفه های طراحی اپلیکیشن اندروید را مشاهده کنید و بسته به نیازو سلیقه خود پلن مورد نظر را انتخاب کنید.
  طراحی اپلیکیشن اندروید فروشگاهی
  اپ فروشگاهی
  شروع از 6 میلیون تومان
  6 ماه پشتیبانی رایگان
  طراحی دلخواه اپلیکیشن
  پنل مدیریتی حرفه ای
  تحویل source code بصورت کامل
  خرید آنلاین
  انتخاب کالا
  قیلترهای قیمت، رنگ و غیره
  1 ساعت آموزش رایگان
  مشاوره تخصصی رایگان
  تحویل 45 روزه
  طراحی اپلیکیشن اندورید بازی
  اپ بازی
  شروع از 7 میلیون تومان
  6 ماه پشتیبانی رایگان
  طراحی دلخواه اپلیکیشن
  پنل مدیریتی حرفه ای
  تحویل source code بصورت کامل
  1 ساعت آموزش رایگان
  مشاوره تخصصی رایگان
  تحویل 39 روزه
  -
  -
  -
  طراحی اپلیکیشن اندروید مسافربری
  اپ مسافربری
  شروع از 34 میلیون تومان
  6 ماه پشتیبانی رایگان
  طراحی دلخواه اپلیکیشن
  پنل مدیریتی حرفه ای
  تحویل source code بصورت کامل
  تعیین مبدا و مقصد
  محاسبه قیمت بر اساس فاصله
  نقشه خوانی
  1 ساعت آموزش رایگان
  مشاوره تخصصی رایگان
  تحویل 59 روزه
  طراحی اپلیکیشن اندروید نمایش فیلم
  اپ فیلم
  شروع از 20 میلیون تومان
  6 ماه پشتیبانی رایگان
  طراحی دلخواه اپلیکیشن
  پنل مدیریتی حرفه ای
  تحویل source code بصورت کامل
  انتخاب موضوع فیلم
  خرید و نمایش فیلم
  -
  1 ساعت آموزش رایگان
  مشاوره تخصصی رایگان
  تحویل 50 روزه
  اپلیکیشن اندروید خبری
  اپ خبری
  شروع از 28 میلیون تومان
  6 ماه پشتیبانی رایگان
  طراحی دلخواه اپلیکیشن
  پنل مدیریتی حرفه ای
  تحویل source code بصورت کامل
  نوتیفیکیشن
  دسته بندی خبر
  نمایش فیلم و عکس
  1 ساعت آموزش رایگان
  مشاوره تخصصی رایگان
  تحویل 65 روزه
  اپلیکیشن اندروید آموزشی
  اپ آموزشی
  شروع از 10 میلیون تومان
  6 ماه پشتیبانی رایگان
  طراحی دلخواه اپلیکیشن
  پنل مدیریتی حرفه ای
  تحویل source code بصورت کامل
  قراردادن پی دی اف
  نمودار ارزیابی
  فیلد پرسش سوالات گزینه ای
  1 ساعت آموزش رایگان
  مشاوره تخصصی رایگان
  تحویل 38 روزه
  1
  گام اول

  بررسی و تحلیل ایده اولیه

  2
  گام دوم

  ایجاد طرح اولیه نرم افزار و بررسی آن

  3
  گام سوم

  طراحی و پیاده سازی طرح گرافیکی اپلیکیشن

  4
  گام چهارم

  برنامه نویسی و کدنویسی نرم افزار

  5
  گام پنجم

  اتصال اپلیکیشن موبایل به وب سایت شما

  6
  گام ششم

  آزمایش اولیه نرم افزار بر روی بن سازه های مختلف

  7
  گام هفتم

  رفع اشکالات احتمالی

  8
  گام هشتم

  انتشار نرم افزار و ارائه راه کارهای بازاریابی

  چگونگی طراحی

  مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل

  در ادامه مراحل ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای را برای شما آورده ایم. برای داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای باید گام هایی را طی کرد تا طراحی اپلیکشن شما بی نقص بوده و بهترین جواب را از آن دریافت کنید تا در ادامه کار به مشکل نخورید. برای انجام این مراحل نیاز به یک تیم طراحی حرفه ای و همچنین متخصصین مجرب دارید تا این کار به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد. تیم طراحی همگام نت با داشتن متخصصین با تجربه به شما این اطمینان را می دهد که اپلیکیشن شما با عالی ترین بازده عرضه شود.

  انواع طراحی اپلیکیشن موبایل

  انواع مدل های اپلیکیشن های محبوب

  شما می توانید به راحتی طراحی اپلیکیشن خود را به تیم قدرتمند همگام نت بسپارید. همگام نت با دارا بودن تجربه کاری و به همراه داشتن متخصصین مجرب در این زمینه و داشتن نمونه کار های متعدد طراحی شما را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. امروزه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ، طراحی اپلیکیشن مسافربری ، طراحی اپلیکیشن املاک محبوب هستند و افرادی بیشتری بدنبال طراحی این گونه اپ ها هستند.
  اپلیکیشن های موبایل تولید شده توسط همگام نت به صورت Native تولید می شوند و به همین جهت در زمان اجرا بر روی گوشی های موبایل با بالاترین سرعت لود و اجرا خواهند شد و نکات مرتبط با بهینه سازی سرعت لود و همچنین تجربه کاربری در آنها رعایت می شود. امکان اتصال اپلیکیشن به وب سایت شما وجود دارد و در صورتی که طراحی سایت شما توسط همگام نت انجام شده باشد، هزینه اضافه بابت تغییرات بر روی سایت شما اخذ نخواهد گردید و از طرف دیگر تمام اطلاعات مرتبط و داخل اپلیکیشن موبایل از طریق وب سایت قابل دسترس و مدیریت خواهد بود. تعداد استفاده کنندگان یک اپلیکیشن موبایل و کیفیت آنها از این نظر که مشتری هدف شما باشند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین جهت رعایت نکات مختلفی که باعث سه ولت کار با یک نرم افزار گردد و از طرف دیگر آن اپلیکیشن موبایل را کارا کند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  بازی

  همگام نت طراح اپلیکیشن بازی مثل دیوی

  اپلیکیشن فروشگاه

  همگام نت طراح اپلیکیشن فروشگاهی مثل دنیای فرش

  آموزشی

  همگام نت طراح اپلیکیشن آموزشی مثل گاج  

  خبری

  همگام نت طراح اپلیکیشن خبری مثل دکه  

  نمایش فیلم

  همگام نت طراح اپلیکیشن فیلم مثل آپارات

  اپلیکیشن مسافربری

  همگام نت طراح اپلیکیشن مسافربری مثل اسنپ

  چرا همگام نت ؟

  برخی از امکانات پایه راه اندازی اپلیکیشن موبایل توسط همگام نت

  با توجه به نوع فعالیت و نیازهای شما برای طراحی نرم افزار موبایل سایت، می توان امکانات مختلفی را برای اپلیکیشن موبایل در نظر گرفت. تیم مجرب همگام نت با داشتن متخصصین و تجربه کافی در زمینه طراحی اپلیکیشن امکانت مختلفی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. به طور خلاصه موارد زیر برخی از مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل هستند:

  • موجب استحکام و توسعه برند تجاری شما میشود
  • در هر زمان و مکان می تواند دردسترس باشد
  • خدمات و محصولات شما به سادگی در سراسر جهان در معرض و عرضه عموم قرار میگیرد
  • با توجه به اینکه موبایل نزدیکترین وسیله الکترونیکی به افراد است، ارتباط نزدیکتری با مخاطبین خود برقرار می کنید
  • محصولات و خدمات خود را به بازارهای جدید معرفی خواهید کرد
  • توانایی به روز رسانی خودکار اطلاعات محصولات و اخبار شرکت شما در نرم افزار موبایل وجود دارد
  • توانایی پرداخت آنلاین و فروش محصولات در اپلیکیشن موبایل وجود دارد
  • امکان ایجاد متن، صدا، عکس، فیلم و انیمیشن
  • امکان ایجاد ارتباط و تماس دو طرفه
  • برنامه های گیرای موبایل بسرعت بوسیله ی استفاده کنندگان گسترش میابد
  • امکان ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران
  • امکان ایجاد و معرفی خدمات ویژه از طریق نرم افزار موبایل
  • امکان ایجاد گیمیفیکیشن و بازی سازی تجاری با هدف ارتباط نزدیکتر مخاطب با برند شما
  • و…
  جهت سفارش اپلیکیشن اندروید مورد نظر مراحل زیر را انجام دهید

  مراحل سفارش دهی اپلیکیشن موبایل

  ما در همگام نت بنا بر تجربه های خود در این سالیان و اصول مشتری مداری متوجه شده ایم که همیشه در هر پروژه ای 3 نکته برای مشتری اهمیت دارد:1- زمان انجام پروژه 2- قیمت تمام شده پروژه 3- کیفیت مطلوب پروژه. برای رسیدن به این اهداف همیشه گام موثری که باید صورت بپذیرد گفتگوهای متعدد و تعامل نظرات است تا هر دو طرف به نظرات واحد و ایده آل دست بیابند.در طراحی اپلیکیشن اندروید تعرفه های اپلیکیشن را نمیتوان بصورت دقیق بیان نمود چرا که کاملا وابسته به سفارش و درخواست های مشتری می باشد . برای اینکه بتوانیم نتیجه ای که میگیریم با کیفیت و دقیق تر باشد پیشنهاد می شود مراحل زیر را انجام دهید.

  قدم اول

  تکمیل و ارسال فایل داکیومنت یا پروپوزال

  اپلیکیشن مورد نظر

  برای اینکه طرح مورد نظر شما برای کارشناسان همگام نت قابل فهم باشد و نظر دو طرف به یکدیگر نزدیک شود در ابتدا شما عزیزان میتوانید درخواست و طرح اپیلکیشن مورد نظرتان را برای ما در واتس اپ به شماره تلفن 09302664432 یا ایمیل info@hamgamnet.com ارسال کنید تا کارشناسان متخصص ما بررسی های لازم را انجام دهند.

  startup

  قدم دوم

  جلسه فنی با کارشناسان و متخصصان خبره همگام نت

   

  پس از گذراندن مرحله اول و مطالعه طرح مورد نظر شما کارفرمای عزیز توسط کارشناسان ما، کارشناسان خبره همگام نت طرح شما را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار میدهند و بررسی های اولیه را انجام خواهند داد و سپس با شما جلسه حضوری برگذار میکنند و سوالات پیش آمده از پروپوزال شما را خواهند پرسید تا نظر دو طرف به یکدیگر نزدیک تر شود و همچنین مشاوره های لازم در این خصوص را به کارفرما بدهند.

  interview

  قدم سوم

  طراحی اولیه اپلیکیشن و بررسی زیر ساخت های مورد نیاز

  در این مرحله کارشناسان ما زیر ساخت های مورد نیاز برای طراحی اپلیکیشن شما را با توجه به آنالیز های صورت گرفته مورد بررسی قرار می دهند. در این مرحله با توجه به علم روز از تکنولوژی های لازمی که برای اپلیکیشن مورد نیازشما باید استفاده گردد انتخاب می شود.

  interview (1)

  قدم چهارم

  تعیین هزینه و زمان لازم برای طراحی اپلیکیشن

  متخصصین همگام نت پس از گذراندن مراحل بالا و بررسی اپلیکیشن کارفرما (مشخص شدن کلیت طرح اپلیکیشن و ویژگی های آن)هزینه و زمان تحویل پروژه و همچنین در مورد جزئیات پیش قرارداد را برای شما کارفرمای عزیز تعیین میکنند. 

  interview (2)

  قدم پنجم

  امضا قرار داد طراحی اپلیکیشن

  در مرحله آخر قرار داد بین شما و تیم همگام نت بسته خواهد شد و تمامی جزئیات و زیر ساخت های مورد نیاز طراحی اپلیکیشن در آن قید خواهد شد. همگام نت به شما اطمینان می دهد تا اپلیکیشن مورد نظر خود را با اطمینان و آسودگی خاطر شما طراحی خواهد کرد.

  contract

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]