مقالات آموزشی

چگونه قالب وردپرس حرفه ای بخریم

خرید قالب وردپرسی

چگونه قالب وردپرس حرفه ای بخریم

زمانی که شما مشتری را به دست آورده اید و می خواهید سایت او را راه اندازی کنید نیازمند هاست و قالب وردپرس هستید. در مقاله دیگری بهترین شرکت های ارائه دهنده هاست را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد. در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان نحوه خرید قالب وردپرسی حرفه ای را آموزش دهیم.

قبل از اینکه شما بخواهید قالبی را خریداری کنید می بایست یک موضوع را همیشه در نظر بگیرید اینکه سایتی که قرار است طراحی شود چه نوعی از سایت ها هست.

به فرض مثال میخواهید سایت شرکتی را راه اندازی کنید و برای بهتر گرفتن نتیجه شما می توانید از قالب های شرکتی معروف استفاده کنید. اگر شما بتوانید این موضوع را برای خود در نظر بگیرید در طراحی سایت بسیار دست شما باز می باشد.

خرید قالب وردپرس

خرید انواع قالب وردپرسی

سایت های خوب برای خرید قالب آماده وردپرس

حال نوبت آن رسیده است که در رابطه با سایت های که شما می توانید از آنها خرید قالب وردپرسی را انجام دهید صحبت کنیم. به صورت کلی بستگی به شما دارد که چه نوعی از قالب را می خواهید خریداری کنید چرا که در سایت که در ادامه به شما عزیزان ارائه میدهیم تمامی قالب ها برای شما موجود است.

 • راست چین

  می توان گفت که بهترین سایتی که برای خرید قالب وردپرسی وجود دارد سایت راست چین می باشد. سایت راست چین تمامی قالب های که ارائه می دهد به صورت پولی است و یک SSL رایگان برای دامنه شما پس از خرید فعال می شود. توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید قالبی را خریداری کنید بهتر است قالب پولی خریداری کنید.

 • ژاکت

  سایت ژاکت یکی دیگر از سایت های است که به شما قالب وردپرسی را ارائه می دهد. این سایت نسبت به سایت ژاکت می توان گفت تا حدی قدیمی تر است اما این نکته را در نظر بگیرید که شما در سایت ژاکت می توانید علاوه بر قالب وردپرس افزونه های مورد نیاز را خریداری کنید.

 • ابزار وردپرس

  ابزار وردپرس می توان گفت یکی از محبوب ترین سایت های است که شما می توانید از آن قالب را خریداری کنید. سایت ابزار وردپرس علاوه بر اینکه به شما افزونه و قالب وردپرس را ارائه می دهد بلکه آموزش های بسیار زیادی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

 • مزیتی که ابزار وردپرس نسبت به سایت های دیگر دارد این است که به شما برخی از قالب های وردپرس را به صورت رایگان ارائه می دهد. اما موضوعی که این میان وجود دارد این است که زمانی که شما قالبی را از ابزار وردپرس خریداری می کنید می بایست خودتان به صورت دستی SSL را  فعال کنید.

در سه موردی که بالا به شما عزیزان گفتیم یک گزینه ثابت در میان آنها وجود دارد آن هم این است که شما می توانید علاوه بر قالب سایت افزونه سایت وردپرسی را خریداری کنید.

خرید قالب وودمارت

خرید قالب وردپرسی آماده

مزیت خرید قالب از 3 مورد بالا

حال می خواهیم مزیت های خرید از 3 سایت بالا را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 1. قیمت منصفانه
 2. قابل اطمینان بودن
 3. فعال شدن SSL
 4. ثبت هر قالب فقط برای یک دامنه
 5. پشتیبانی 24 ساعته

مواردی که در بالا به شما عزیزان گفتیم می توان گفت که قابل اطمینان بودن بهترین پوینت مثبت سایت های بالا می باشد.

بهترین قالب ها برای خرید

در این بخش قصد داریم در حال حاضر بهترین قالب های که برای طراحی سایت خریداری کنیم توضیح دهیم. این قالب ها به صورت اختصاصی برای هر سایتی است و بهتر است هر کدام را مخصوص کاری انجام دهید.

 1. سایت فروشگاهی
  فروشگاهی بودن سایت نسبت به شرکتی بودن تا حدی طراحی سخت تری دارد چرا که ظرافت کار باید در طراحی بسیار باشد تا شما بتوانید محصول مورد نظر را به فروش برسانید. بهترین قالب برای سایت فروشگاهی دیگر تمامی ایرانیان می دانند که قالب وودمارت می باشد.
  اما برخی از دوستان هستند که از قالب وودمارت به عنوان قالب شرکتی نیز استفاده می کنند اما اگر نظر ما را بخواهید این کار تا حدی درست نمی باشد.
 2. سایت شرکتی
  شرکتی بودن سایت می تواند تا حدی آسان تر باشد نسبت به سایت فروشگاهی. بهترین قالبی که برای شما می توانید برای شرکتی بوده استفاده کنید قالب اکسترا می باشد. قالب اکسترا در ایران بهترین قالبی است که شما می توانید برای سایت خود استفاده کنید. یک مزیتی که قالب اکسترا دارد این است که در این قالب دمو فروشگاهی نیز طراحی شده است و شما اگر بخواهید سایت فروشگاهی را راه اندازی کنید می توانید از این قالب استفاده کنید چرا که قالب اکسترا نسبت به وودمارت بسیار حرفه ای تر می باشد.

توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید سایت وبلاگی راه اندازی کنید می توانید از قالب اکسترا استفاده کنید، چرا که سایت وبلاگی تا حدی شبیه سایت های شرکتی می باشد.

قالب اکسترا

بهترین قالب شرکتی قالب اکسترا است

چرا باید قالب آماده خریداری کنیم؟

شاید برای شما عزیزان سوال پیش بی آید که چرا باید قالب وردپرسی خریداری کنیم؟ در جواب باید بگوییم که شما در یه حالت می توانید خرید قالب وردپرسی را انجام ندهید آن هم این است که اگر علم طراحی قالب وردپرسی را داشته باشید لازم نیست که قالب را خریداری کنید و با توجه به علم کدنویسی که دارید می توانید بدون کوچک ترین هزینه سایت خود را طراحی کنید. برای اینکه شما بتوانید قالبی را طراحی نیازمند به علم زبان های برنامه نویسی مانند HTML. PHP و CSS هستید. علاوه بر اینها شما باید مهارت کار کردن با فتوشاپ را داشته باشید.

نتیجه گیری

در آخر به این جمع بندی میرسیم که بهترین سایت برای خرید قالب وردپرسی در مرحله اول سایت راست چین می باشد چرا که پس از خرید قالب شما آن را به دامنه به صورت مستقیم وصل می کنید و SSL رایگان برای شما فعال می شود. بهترین قالب فروشگاهی وودمارت و بهترین قالب شرکتی اکسترا می باشد.

امروزه طبق نظر سنجی های که انجام شده است قالب اکسترا میان طراحان سایت وردپرسی ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه مقالات قصد داریم نحوه نصب قالب وردپرسی روی هاست را به شما عزیزان آموزش دهیم. تا آموزش دیگر خدانگه دار ♥

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید