مقالات آموزشی, مقالات وب سایت

هزینه طراحی سایت 1402

هزینه طراحی سایت 1402

هزینه طراحی سایت 1402

امروز در مقاله هزینه طراحی سایت در سال 1402 قصد داریم با شما عزیزان صحبت کنیم. اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم اگر در همین زمان نیاز به طراحی سایت داشته باشید و به دنبال متخصص آن باشید قیمتی که به شما ارائه می دهند 3 الی 40 میلیون تومان می باشد.

سوالی که این میان به وجود می آید این است که چرا باید قیمت به این صورت باشد؟ در مقاله قبلی اگر در یاد داشته باشید توضیح دادیم که هزینه طراحی سایت وردپرسی با سایتی که به صورت کد نویسی بالا می آید بسیار فرق دارد. امروز می خواهیم در رابطه با هزینه طراحی سایت وردپرسی صحبت کنیم. عوامل زیادی وابسته به بالا یا پایین شدن قیمت طراحی سایت دارد.

هزینه طراحی سایت وردپرسی 1402

طراحی سایت

هزینه طراحی سایت وردپرسی

در رابطه با هزینه طراحی سایت 1402 باید بگوییم که اول باید مشخص کنیم چه نوعی از سایت را لازم داریم تا سپس از قیمت آن با خبر بشویم. اما در حال حاضر کم ترین قیمت طراحی سایت 3 میلیون تومان و بیشترین آن 8 میلیون تومان می باشد. می توان گفت طبق تمامی تجربه های که همگام نت در زمینه طراحی سایت و سئو سایت داشته است قیمت هزینه طراحی سایت فروشگاهی نسبت به سایت های دیگر بیشتر می باشد. سایت های فروشگاهی اصلی ترین فرقی که با سایت های شرکتی و بلاگی دارد قرار دادن محصول و درگاه پرداخت آن می باشد که برای طراحان سایت نسبتا کار سختی می باشد.

برآورد هزینه ها توسط مشتری برای طراحی سایت

علاوه بر هزینه طراحی سایت یک سری هزینه ها می باشد که خود مشتری باید آن ها را پرداخت کند که در ادامه هر کدام را به شما عزیزان ارائه می دهیم.

 1. خرید دامنه

  شاید برای عزیزانی که بار اول درخواست طراحی سایت را دارند ندانند که بهترین سایت برای خرید دامنه چیست و اصلن دامنه چیست. دامنه یک آدرس منحصر به فرد شما می باشد که برای سایت شما لازم است. به صورتی دیگر دامنه آدرس شما است و فرد دیگر می تواند با آدرس شما به سایت شما برسد. در حال حاضر بهترین سایت برای خرید دامنه اختصاصی شرکت نت افراز می باشد که بهترین دامنه ها را به شما عزیزان می تواند ارائه دهد.

 2. خرید هاست

  یکی دیگر از ضروری ترین مواردی که می بایست خریداری کنید خرید هاست می باشد. هاست فضای خالی است که محتویات داخل سایت داخل آن قرار می گیرد. در حال حاضر بهترین شرکت های ارائه دهند هاست مجازی همگام نت و نت افراز می باشند. امروزه هاست های که همگام نت ارائه دهنده هاست های پر سرعت به همراه جدید ترین تکنولوژی ها می باشد.

  خرید هاست وردپرسی

  هاست وردپرسی همگام نت

 3. خرید قالب

  دیگر موردی که می بایست شما آن را خریداری کنید طبق نظر خود خرید قالب می باشد. قالب سایت چیزی است که شما آن را انتخاب می کنید و طراح سایت طبق سلیقه شما آن را طراحی می کند. معمولا هزینه های که در حال حاضر برای خرید قالب وجود دارد از 150 هزار تومان تا 400 هزار تومان می باشد. امروزه بهترین قالب ها برای طراحی انواع سایت ها قالب اکسترا و وودمارت می باشد. بهترین سایت برای خرید قالب ابزار وردپرس و راست چین می باشد. می توان گفت راست چین نسبت به ابزار ورد پرس در قالب طراحی سایت مقداری تخصصی تر می باشد.

 4. هزینه طراحی سایت

  هزینه طراحی سایت نسبت به 3 مورد دیگر کاملا جدا بوده است و مشتری می بایست نصف مبلغ را اول به طراح ارائه دهد و بقیه آن را پس از به اتمام رساندن طراحی.

 5. پشتیبانی سایت

  پشتیبانی سایت یک مورد کاملا جدا بوده است که مشتری می تواند در صورت داشتن علم طراحی سایت خودش آن را انجام دهد در غیر این صورت می بایست به صورت جداگانه آن را به صورت ماهانه یا سالانه با طراح به توافق برسد که آن هم هزینه جدا دارد.

نقش سئو سایت در طراحی سایت

در مقاله هزینه طراحی سایت 1402 سعی کردیم که موارد مورد نیاز برای طراحی سایت را به شما عزیزان ارائه دهیم. زمانی که طراحی سایت به اتمام می رسد سریعا باید به بخش سئو سایت مراجعه کنید. اگر شما به دنبال این هستید که کسب و کار خود را ارتقا دهید می بایست سئو سایت را شروع کنید. در بهترین حالت می توانید در 6 ماه سایت خود را در گوگل به بهترین رتبه مورد نظر رسانده.

سئو سایت از طریق تولید محتوا، لینک سازی داخلی و خارجی صورت می گیرد که شما می توانید آن را انجام دهید. اما اگر وقت کافی را در سئو سایت ندارید می توانید آن را به دست کارکنان حرفه ای همگام نت سپرده تا بهترین امکانات را به شما ارائه دهد. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که سئو سایت نیز نیازمند هزینه می باشد که در مقاله ای دیگر در رابطه با هزینه کامل سئو سایت با شما عزیزان صحبت می کنیم.

سایت های مختلف برای طراحی سایت و قیمت آن

به صورت کلی ما دارای 3 نوع سایت هستیم که هر کدام دارای قیمت خاص خودش می باشد. شما می توانید با توجه به نیازی که دارید آن را به طراح ارائه داده و طراح می تواند هزینه را به شما ارائه دهد. انواع طراحی سایت عبارتند از:

 1. سایت فروشگاهی

  هزینه انواع طراحی سایت های فروشگاهی

  سایت فروشگاهی
  سایت فروشگاهی سایتی است که محصولات مشتری داخل آن قرار گرفته است و می تواند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کند. معمولا هزینه طراحی سایت فروشگاهی چیزی بین 5 الی 8 میلیون تومان می باشد به علاوه هزینه های دامنه، هاست و قالب.

 2. سایت شرکتی
  سایت شرکتی سایتی است که اطلاعات کاملی را در رابطه با آن شرکت در سایت قرار می گیرد و نیازمند تغییر روزانه نمی باشد. در حال حاضر قیمت طراحی سایت شرکتی چیزی بین 4 الی 7 میلیون تومان است که شما می توانید آن را سفارش دهید.
 3. سایت خبری و بلاگی
  سایت بلاگی همیشه سایت های با ظاهر ساده می باشد. سایت های بلاگی از دسته سایت های است که فقط در آن مقالات خبری و آموزشی قرار می گرد که شما می توانید با توجه به نیاز خود داخل آن نوشته های را قرار دهید. هزینه طراحی سایت بلاگی چیزی بین 3 الی 5 میلیون تومان می باشد.

نتیجه گیری

در مقاله هزینه طراحی سایت 1402 به  این جمع بندی میرسیم که در حال حاضر بهترین قیمتی که می توان برای طراحی سایت در نظر گرفت چیزی بین 3 الی 8 میلیون تومان می باشد.

مواردی که باید برای طراحی سایت در نظر گرفته شود و خریداری کند هاست، دامنه و قالب برای سایت می باشد. امروزه بهترین سایت برای خرید دامنه و هاسبت شرکت های همگام نت و نت افراز می باشد. شما می توانید با مراجعه به این دو سایت با توجه به نیاز آن را خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید