مقالات آموزشی

معرفی صفحه ساز المنتور

معرفی صفحه ساز المنتور

امروز در مقاله معرفی صفحه ساز المنتور قصد داریم به شما عزیزان این صفحه ساز محبوب و قدرتمند را آموزشد دهیم. المنتور یکی از جدید ترین صفحه ساز های سایت های وردپرسی می باشد که می تواند امکانات زیادی را به شما ارائه دهد. از اصلی ترین مزیت های المنتور می توان به این اشاره کرد که زمانی که شما تغیراتی که در صفحه مشاهده می کنید را به صورت لایو به شما نمایش می دهد. در این مقاله به صورت کامل توضیحاتی در رابطه با المنتور ارائه می دهیم و بعد شما می توانید طبق چک کردن مطلب تصمیم بگیرید که آیا ساییتون را با این روش طراحی کنید و یا روشی دیگر.

صفحه ساز المنتور

صفحه ساز المنتور

مزایای صفحه ساز المنتور

حال در این بخش قصد داریم مزایای که صفحه ساز المنتور می تواند برای شما عزیزان داشته باشد رو توضیح دهیم. صفحه ساز المنتور مزایای زیادی دارد اما ما سعی می کنیم بهترین آن ها را به شما عزیزان توضیح دهیم.

 • درگ اند دراپ
  یکی از جذاب ترین قابلیت های که صفحه ساز المنتور دارد درگ اند دراپ می باشد. شما می توانید ماژول مورد نظر را با کشیدن و رها کردن در بخش مورد نظر ایجاد کنید.
 • طراحی لایو
  قابلیت زنده بودن طراحی سایت می تواند بسیار کمک کننده شما باشد و روند طراحی سایت شما را می تواند بسیار جلو بی اندازد. زمان طراحی دقیقا شما چیزی رو طراحی می کنید که مشتری می بیند.
 • دانش به کد نویسی ندارد
  از دیگر مزیت های المنتور می توان به این اشاره کرد که اصن شما برای طراحی سایت خودتان نیازمند به بلد بودن کد نویسی ندارید.
 • آموزش سریع
  برخی مواقع می شود که افراد دانش کافی برای طراحی سایت وردپرسی نداشته و حتی بلد نیستند که با المنتور کار کنند، می توان گفت که یادگیری المنتور بسیار راحت بوده است و شما در طول یک الی دو ماه می توانید آموزش کامل از این صفحه ساز را ببینید و صفحه اصلی مورد نظر را برای خود طراحی کنید.
 • سازگاری با تمامی افزونه های وردپرس
  امروزه تمامی افزونه های که برای وردپرس ساخته می شوند اولین کاری که انجام می دهند این است که بتوانند خودشان را با افزونه المنتور کاملا سازگار برقرار کنند. به همین خاطر است که المنتور امروزه بسیار محبوب کاربران طراحی سایت وردپرس شده اند.

3 میلیون طراحی سایت با المنتور

درست دیدید بله! المنتور مدت زمان زیادی نیست که وارد بازار طراحی سایت های وردپرسی شده اما با این حال به خاطر اینکه بسیار آسان بوده است توانسته است 3 میلیون طراحی سایت را به خود اختصاص دهد. یکی از علت های که باعث شده است تمامی طراحان سایت وردپرس به المنتور روی بی آورند این است که کد های مخرب داخل سایت ایجاد نمی کند و سایت شما هیچ زمان کند نمی شود.

چگونه می توانیم المنتور را روی وردپرس نصب کنیم

اصلی ترین سوالی که این میان وجود دارد این است که چگونه می توانیم المنتور را برای سایت خود نصب کنیم؟ جواب به 2 صورت زیر است. در ادامه هر کدام از راه ها را به صورت کامل برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

 1. دانلود افزونه از خود وردپرس
  شما می توانید افزونه المنتور رو در سایت خود از بخش افزودن افزونه می توانید المنتور رایگان را دریافت کنید. اما این نکته را در نظر داشته باشید که وردپرس المنتور پرمیوم را به شما ارائه نمی دهد چرا که نسخه پرمیوم این افزونه پولی است و شما اگر می خواهید پرمیوم آن را داشته باشید می بایست مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.
 2. دانلود از سایت های ایرانی
  ایرانی همچنان در این عرصه کم نیاورده اند و توانسته اند نسخه پرمیوم آن را به مشتریان طراحی سایت به صورت رایگان ارائه دهند. می توان گفت که بهترین سایت برای دانلود افزونه المنتور پرمیوم 20 اسکریپت می باشد که می توانید به صورت آنلاین آن را دریافت کنید.

قالب آماده برای هدر و فوتر

یکی از بهترین کار های که المنتور به شما اجازه میدهد آن را انجام دهید طراحی هدر و فوتر به صورت رایگان می باشد. اما المنتور به فکر مشتریان خود بوده است که شما می توانید از قالب های آماده المنتور برای هدر و فوتر استفاده کنید. برخی مواقع می شود که افراد تایم زیادی را برای طراحی هدر و فوتر ندارند و میتوان گفت که اینجا می توانند از قالب های آماده المنتوری برای طراحی استفاده کنند.

طراحی کامل با المنتور

برخی مواقع می شوند که صفحه ساز ها به صورت کامل آن امکاناتی را که می خواهید ارائه نمی دهند و شما نیازمند کد نویسی برای سایت خود می شوید. می توان گفت که المنتور دارای 90 ماژول می باشد که شما می توانید در سایت خود از آنها استفاده کنید. این ماژول های که المنتور به شما ارائه می دهد به این صورت است که شما می توانید به صورت کامل سایت مورد نظر را طراحی کرده بدون درج 1 کد برای سایت.

مزایای استفاده از المنتور پرو

حال در این بخش قصد داریم ویژگی های که المنتور پرو به شما ارائه می دهد صحبت کنیم. این ویژگی ها عبارتند از:

 1. ماژول های جدید برای طراحی سایت
 2. 300 قالب آماده
 3. طراحی قالب
 4. ایجاد پاپ آپ حرفه ای
 5. ایجاد کد های css برای طراحی حرفه ای تر
 6. استفاده از تمامی ماژول های المنتور در هدر و فوتر سایت
صفحه ساز المنتور

صفحه ساز المنتور

طرح بندی دقیق

یکی از بهترین نکات عالی که در این افزونه به کار رفته است این است که ابزار بسیار زیادی را برای طرح بندی ابزار های خود به شما ارائه میدهد. کنترل طرح بندی در المنتور به این صورت است که شما می توانید در بخش ها و ستون های خود از تنظیمات margin و padding استفاده کنید تا به صورت کامل ماژول مورد نظر شما در بخش مورد نظر شما قرار گیرد.

نتیجه گیری

در آخر به این جمع بندی میرسیم که امروزه بهترین راه برای طراحی سایت های وردپرسی استفاده از افزونه المنتور می باشد که یک صفحه ساز محبوب و قدرتمند می باشد. بهترین راه برای داشتن افزونه المنتور دانلود کردن نسخه پرمیوم آن از سایت های فارسی می باشد. توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید سایت قدرتمند وسریع داشته باشید حتما از صفحه ساز المنتور استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید