مقالات آموزشی

یک شرکت طراحی سایت خوب چه ویژگی هایی دارد

شرکت طراحی سایت خوب

یک شرکت طراحی سایت خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در عصر حاضر با ظهور اینترنت و آنلاین شدن کسب و کارها و خدمات اعم از خصوصی و دولتی داشتن یک وب سایت خوب و حرفه ایی حرف اول را می زند؛ برای داشتن یک وب سایت درآمدزا و با کیفیت که هم از نظر ظاهری و هم از نظر فنی رضایت کاربران را جلب کند، باید به متخصصان این امر مراجعه نمایید، اما در میان انبوه شرکت های طراحی وب سایت چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب را انتخاب کنیم؟ و باید به چه ویژگی هایی توجه کنیم. با ما همراه باشید تا شما را برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب راهنمایی کنیم:

طراحی سایت

طراحی وب سایت

1- سابقه موفق شرکت طراحی سایت

سابقه اولین چیزی است که باید در نظر گرفته شود، یک شرکت طراحی سایت خوب از سابقه درخشانی برخوردار است. قبل از اینکه اقدام به عقد قرارداد کنید سابقه شرکت را مورد بررسی قرار دهید. شرکت هایی که در این زمینه سال هاست مشغول به فعالیت هستند، قطعاً سختی ها و مشکلاتی که یک وب سایت ممکن است در اجرا با آن روبرو شود را تجربه کرده اند و راه حل های ارائه یک وب سایت با کیفیت را نیز می دانند. با این ترتیب شما نیز از اینکه سرمایه خود را در جایی مطمئن صرف کرده اید رضایت خاطر خواهید داشت.

البته باید به این نکته هم توجه داشت که تنها صرف داشتن سابقه و پیشینه اهمیت ندارد، چیزی که در کنار سابقه مهم است  رضایت مشتریان و کیفیت کار مطلوب است که این زنجیره را تکمیل می کند.

2- تخصص حرفه ای شرکت طراحی سایت

سابقه خوب یک شرکت را متخصصان آن شرکت می سازند. شرکت های معتبر قطعا از نیروهای متخصص بهره گرفته اند تا توانسته اند خود را مطرح سازند. نیروهای با تجربه و متخصص با داشتن دانش روز و تجربه همزمان با پیشرفته شدن دنیای وب خود را همگام کرده و وب سایت شما را طبق آخرین متد روز و ایده هایی نو و خلاقانه طراحی می کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای اینکه چندین بار برای وب سایت خود هزینه کنید تا به نتیجه مطلوب برسید و هر بار زمان زیادی را از دست بدهید، یک بار سرمایه گذاری کرده و شرکت های طراحی سایت خوب را که نیروهای متخصص را به کار گرفته اند انتخاب کنید تا هم در زمان و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید.

3- داشتن رتبه بالا سئو وب سایت شرکت طراحی سایت

سئو وب سایت اصلاحی که این روزها خیلی به گوشتان خورده است، مطمئناً هدف شما از طراحی سایت بیشتر دیده شدن در زمینه کسب و کارتان می باشد، پس برای دیده شدن نیاز به متخصصانی دارید که شما را در رتبه های اول گوگل قرار دهند. اما برای اینکه سایت شما سئوی خوبی داشته باشد باید از ابتدا مطابق با قوانین و الگوریتم هایی که گوگل تعیین کرده است پیش بروید و این نیاز به افراد متخصصی دارد که در این زمینه فعالیت می کنند. برای اینکه متوجه شوید یک شرکت طراحی سایت خوب چقدر در این زمینه متخصص است به وب سایت خود آن شرکت نگاه کنید زیرا وب سایت این شرکت ها نمایی از کاری است که ارائه می دهند. به گرافیک سایت به سرعت لود شدن سایت به محتوای سایت نگاه کنید و همه موارد را مدنظر قرار دهید.

طراحی انواع سایت های وردپرسی

طراحی سایت چیست

4- نمونه کارهای موفق شرکت طراحی وب سایت

قبل از انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت حتما درخواست نمونه کار کنید. نمونه کار گزینه خوبی برای پاسخ به اصلی ترین سوالات ما است از جمله اینکه این شرکت ها برای چه سازمان ها، مجموعه ها و کسب و کارهای دیگری وب سایت طراحی کرده اند،  آیا مشتریان قبلی از کار، خدمات آن شرکت راضی هستند یا خیر؟! در صورتی که نمونه کارها را دیدید و رضایت شما جلب شد می توانید با خیال آسوده آنچه را که مد نظر دارید درخواست داده تا با تجربه و سلیقه متخصصان شرکت آمیخته شده و یک وب سایت جذاب و پر بازدید داشته باشید.

5- کار تیمی شرکت طراحی وب سایت

طراحی وب سایت نیز مانند بسیاری از حرفه های دیگر به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر بخش متخصص مخصوص به خود را دارد، هرچند طراحی وب را می توان انفرادی نیز انجام داد اما با بکارگیری متخصصان هر بخش در یک تیم هم سرعت کار بالا می رود هم کار حرفه ایی تر پیش می رود زیرا هر فرد بر روی بخشی که مربوط به خود است تمرکز کرده و در کمترین زمان بهترین نتیجه را به شما می دهد.

6- تعهد کاری شرکت طراحی وب سایت

تعهد کاری اصلی ترین موضوعی است که در انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت باید مدنظر قرار داد. زمان تحویل پروژه، ارائه آنچه شما خواسته اید، رعایت اصول و تکنیکی بودن سایت، ریسپانسیو بودن(واکنش گرا) سایت و موبایل فرندلی بودن سایت از جمله مواردی است که شرکت باید در آن دقت کافی داشته باشد و نسبت به آنچه به شما تعهد داده است متعهد باشد.

هر چقدر که یک وب سایت با رعایت اصول و حرفه ایی طراحی شده باشد اما ممکن است در طول زمان به علت تغییرات فناوری، دچار عدم تطابق شود که به علت تخصصی بودن این مساله شما از عهده حل آن بر نیایید و نیاز به پشتیبانی  داشته باشد و این مساله تنها از عهده شرکت طراحی وب سایت شما بر می آید و عدم تعهد آن شما را دچار مشکل خواهد کرد.  در این جا متعهد بودن شرکت مربوطه در حل و فصل مشکل احتمالی و پیگیری های آن بسیار حائز اهمیت است.

طراحی وب سایت فروشگاهی

تیم حرفه ای طراحی سایت

7- خدمات شرکت طراحی وب سایت

به جزییات خدماتی که یک شرکت طراحی وب سایت ارائه می دهد حتما توجه کنید. با توجه به رقابتی که بین شرکت های طراحی وب سایت هست این شرکت ها خدماتی را ارائه می دهند که می تواند برای شما بسیار سودمند باشد. از جمله این خدمات می توان موارد زیر را نام برد:

آموزش مشتریان، پشتیبانی 24 ساعتی از سایت.  در برخی موارد تهیه، تولید محتوا و سئوی وب سایت نیز شامل این دسته از خدمات می شود. علاوه بر این موارد برخی خدمات جانبی نیز مانند خدمات هاستینگ، بهینه سازی، تبلیغات اینترنتی و خدمات امنیتی تحت وب نیز ارائه می دهند پس در انتخاب شرکت طراحی وب سایت خود به این موارد نیز توجه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید