طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی بر پایه ‌ی گسترش و رونق بخشیدن به کسب و کار صنعتی و کارخانه شما بنا شده است. به طوری که هم جهت با فعالیت شما، در فضای مجازی به تبلیغ محصولات و خدمات بیشتر و با کیفیت تر به مشتریان می توانید بپردازید و موجب شناخته شدن خودتان به کسانی که هنوز شما را نمی شناسند بشوید. باید همیشه به این نکته توجه کنیم که دارا بودن یک طراحی سایت خوب باعث پیشروی از رقیبان خود در بازار و همچنین افزایش مشتریان و میزان محبوبیت شما می ‌شود.

طراحی یک سایت حرفه ای خدمات و محصولات شما را مانند ویترین یک مغازه به نمایش می گذارد. اما نه در سطح یک خیابان بلکه در سطح یک دنیا. هر چه بتوانید خدمات و محصولات خود را در وب سایت بهتر نمایش داده و توضیح دهید قطعا سود بیشتری خواهید داشته البته ذکر این نکته نیز مهم است که برای رسیدن به درآمد از سایت حتما باید سئو و بهینه سازی سایت را در نظر گرفت.

مشاوره-طراحی-سایت

افزایش مشتریان با طراحی سایت صنعتی

مدت ها قبل مشتریان برای خرید کالای صنعتی با مراجعه حضوری به تولید کنندگان آن که بسیار کمتر از الان بودند خرید خود را انجام می دادند ولی هم اکنون می توانیم مشاهده کنیم که به دلیل گسترش روز افزون برندهای مختلف مشتریان دچار سردرگمی می شوند. با پیشرفت تکنولوژی موجب‌شد تا با بازاریابی مجازی دراین عرصه ، تولیدکنندگان به رقابت بایکدیگر بپردازند تامشتریان خودرا افزایش‌بدهند. در حال حاظر با طراحی سایت صنعتی، آگاه ی از محصولات تولیدی را برای مشتریان فراهم می سازد و می توانند با دید گسترده تری نسبت به انتخاب خود عمل کنند و با دارا بودن سایتی مناسب می توانید موجب جذب مشتریان بشوید.

سایت های صنعتی راه ی برای ورود به بازارهای جهانی

شاید بهتر باشد بدانیم که کشور عزیزمان با دارا بودن کارخانه های بزرگ و کوچک، صنایع نفت و گاز، چرم، صنایع دستی، و معادن و غیره توانسته رتبه ۳۵ جهان را در این حوزه به خود اختصاص دهد. برای صادرات محصولات خود به کشور های دیگر و راه یابی به بازار جهانی بایستی هم جهت با شیوه های نوین فروش و صادرات دیگر کشورها گام برداشت. به همین دلیل طراحی سایت صنعتی چند زبانه برای معرفی کالاها و محصولات به بازار کشورهای مختلف ایجاد محیطی برای فروش آنلاین آنها امری ضروری و اجتناب ناپذیر است که شرکت هایی نظیر سامسونگ، انی،ویتول، وال مارت و اپل در این عرصه فعالیت دارند. زیرا که با داشتن پایگاه ی با کیفیت و مستحکم در قضای اینترنت، علاوه بر بالا رفتن وجه ه صنعتی کشورمان گام های رشد و شکوفایی و توسعه کارخانجات و واحدهای تولیدی کشور نیز شتاب بیشتری خواهد گرفت.

خدماتی که با طراحی سایت صنعتی می توان ارائه کرد

۷ ) قرار دادن اطلاعات تماس و آدرس جهت مراجعه حضوری

۸ )  قرار دادن مقالات و اخبار مرتبط با فعالیت آن سازمان

۹ )  لیست نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات

۱۰) گالری تصاویر و ویدئو برای جذب مشتریان و نمایش بخش های مختلف کارخانه و خطوط تولید

11)  راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان و هواداران

12)  ایجادبخش ارتباط با مشتریان و نظر سنجی

۱ )  معرفی کارخانه و سوابق کاری آن

۲ )  معرفی خدمات و محصولات جدید

۳ )  افتخارات نظیراستانداردها و گواه ینانمه و سرتیفکت های کسب شده

۴ ) ایجاد بخشی برای قراردادن محصولات و قیمت های آن

۵ ) دسته بندی کالاها جهت کارایی ساده تر

۶ ) پیشنهاد محصولات مشابه و مقایسه آن ها

خدمات همگام نت در زمینه طراحی سایت صنعتی

کارشناسان خبره همگام نت با دارا بودن سابقه ای درخشان در زمینه طراحی سایت، آمادگی مشاوره وارائه خدمات به شما عزیزان را دارا می باشند. پیاده سازی تمامی ایده های شما در این زمینه سئو سایت های صنعتی جهت بیشتر دیده شدن و جذب کاربران فضای مجازی پیشنهاد ایده های متفاوت برای جذاب تر شدن سایت بهره گیری از کارشناسان متخصص طراحی سایت با محیطی ایمن پشتیبانی به صورت تمام وقت جهت ارائه خدمات مشاوره ، پشتیبانی و طراحی سایت خبری با ما تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]