طراحی سایت خبری

درحال حاضر سایت های خبری جزء سایت های پربازدید در دنیا به حساب می آیند و همین دلیلی بر اهمیت طراحی سایت خبری است. مردم یک جامعه نیاز به دریافت به روز اخبار از طریق اینترنت هستند، که سایت های خبری معروف درجهان نظیر CNN ، FOX NEWS و PRESS TV می باشند.

با وجود به تعداد زیاد کاربران در فضای مجازی، سایت های خبری در صورتی که به درستی طراحی شده باشند و محتوای ارزشمندی را تولید کنند، می توانند مخاطبان زیادی را به خود جذب نمایند. کاربران اینترنتی به دنبال این هستند که خبر را درلحظه دریافت‌کنند به همین ‌دلیل به سراغ سایت‌ های خبری می روند.می توانیم شاه د این قضیه باشیم که امروزه با گسترده شدن شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام و واتس آپ طراحی سایت خبری اهمیت ویژه ای را پیدا کرده است. شما نمی توانید باداشتن تنها یک سایت خبری بدون‌ توجه به نکات‌ مربوط با سئو و طراحی سایت نتیجه ‌مطلوب را به دست ‌آورید.

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

چه چیزهایی باعث موفقیت یک سایت خبری می شود؟

یک سایت خبری زمانی به موفقیت دست پیدا می کند، که بتواند مخاطبان زیادی را جذب خود کند و در اجرای نکات مختلف جهت ارتقاء در طراحی سایت خبری کوشا باشد. در ابتدا طراحی سایت ، باید قابلیت تامین ترافیک مورد نیاز خود را به وسیله گوگل دارا باشد و سپس با طراحی سایت به بهترین نحو و قرار دادن محتوای مفید باعث عضویت کاربران در سایت بشویم.

طراحی یک سایت خبری همانند طراحی تمام سایت های دیگر همچون طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی و … تنها به طراحی ختم نمی شود و برای گرفتن بهترین نتیجه بای روی عوامل بسیار مهمی همچون سئو متمرکز شد. سئو و بهینه سازی اصولی به سایت شما کمک میکند تا در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید. سئو ، تولید محتوای اصولی با توجه به الگورتیم های گوگل ، ساخت لینک های داخلی و خارجی ، بهینه سازی سرعت سایت ، بهینه سازی عکس ها ، تبلیغات کلیکی و … راشامل می شود ؛ که تیم سئو همگام نت با دارا بودن تجربه کافی و متخصصین مجرب در این زمینه شما را همیاری میکنند.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی از تیم همگام نت

پیشنهاد همگام نت به شما این است که قبل از ورود به عرصه ی اینترنت و طراحی سایت خبری حتما تحقیقات لازم را درباره ی کسب و کار مورد نظر انجام دهید. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی رقبای زیادی در حوزه مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی وجود دارد. به همین دلیل باید تمامی این رقبا را شناسایی کنید ، نقاط ضعف و قوت آن ها را پیدا کنید تا با دید بازتری پا به این عرصه بگذارید و نتیجه بگیرید. تیم همگام نت رقبای شما را آنالیز می کند و بهترین پلن را برای شما پشنهاد می دهد. شما میتوانید شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

تماس-طراحی-سایت

طراحی سایت خبری چه ویژگی هایی باید داشته باشد

2

بهینه سازی سایت

هرچقدر که یک سایت اینترنتی دارای بهترین مطالب و بهترین طراحی باشد ولی کسی آنها را نبیند هیچ ‌ارزشی نخواهند داشت. همگام نت نگاه ‌ویژه ‌ای به سئو سایت‌ های خبری دارد و سایت ‌های طراحی شده توسط ما را می توانید درصدر نتایج گوگل مشاهده ‌کنید. این‌ موضوع در افزایش ترافیک و بازدیدکننده ‌های سایت بسیاراهمیت دارد و می تواند شما را در رساندن به اهداف خود کمک ‌کند.

1

نحوه قرار گیری اطلاعات و چیدمان

در طراحی سایت خبری نحوه قرار گیری و نمایش اطلاعات به کاربر دارای اهمیت بسیار بالایی است. در واقع کاربران سایت باید بتوانند با حداقل زمان‌ممکن به اخبار موردعلاقه خود دسترسی پیدا کنند و اخبار مرتبط با آن را مطالعه ‌نمایند.کاربران هنگامی که از سایت بازدید می کنند نباید دچار سردرگمی بشوند، به همین دلیل چیدمان سایت و راحتی دستیابی به اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است.

5

کنترل دسترسی کاربران

طراحی سایت باید به ‌گونه ‌ای باشد که دسترسی مشخصی برای خبرنگاران و کاربران‌ سایت مشخص شده ‌باشد این موضوع حائز اهمیت بسیار است.

4

نکات امنیتی

طراحی سایت خبری باید به ‌گونه ‌ای باشد که مهاجمان نتوانند به ‌راحتی به این سایت‌ها آسیب ‌برسانند به ‌همین‌ دلیل رعایت نکات امنیتی بسیارضروری است.

3

سرعت مناسب

با در نظر گرفتن بازدید هایی که سایت‌ های خبری در برمی گیرند سرعت لود‌ شدن صفحات در طراحی انواع سایت بسیار ارزشمند است.

7

کاربری راحت

سایت ها باید به گونه طراحی شوند که کاربر وقت زیادی را صرف یادگیری آن نکند چرا که امروزه کاربران صفحه های مجازی بسیار راحت طلب شده اند و به دنبال اپلیکیشن های قابل مفهوم و با کارایی آسان هستند.

6

طراحی شده برای تمامی موبایل ها

با افزایش استفاده ‌کاربران از موبایل و تبلت‌ها برای دستیابی به اطلاعات ، لودشدن مناسب صفحات در این‌ ابزارهای هوشمند از اهمیت‌ بالایی برخوردار است. طراحی باید به صورت ریسپانسیو صورت بگیرد.

خدمات همگام نت در زمینه طراحی سایت خبری

تیم مهندسین همگام نت با دارا بودن سابقه ‌ای درخشان در زمینه طراحی سایت خبری، آمادگی مشاوره وارائه خدمات به شما عزیزان را دارا می باشند.
  • بهره گیری از کارشناسان متخصص
  • طراحی سایت با محیطی ایمن
  • پشتیبانی به صورت تمام وقت
  • اضافه کردن قابلیت های متفاوت همچون قابلیت جستجو به بهترین نحو
  • سئو  سایت جهت جذب کاربران فضای مجازی
  • پیشنهاد ایده های متفاوت برای جذاب تر شدن سایت
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]