طراحی اپلیکیشن مسافربری

با طراحی اپلیکیشن مسافربری ، به طور قاطع می توان گفت که انقلابی در عرصه تکنولوژی به وجود آمد و در ایران محبوبیت زیادی را در مدت کمی توانسته به دست آورد. کارکرد این اپلیکیشن ها به این صورت است، که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا در هرزمان و هرکجا با استفاده از این اپلیکیشن که یک رابط کاربری میان مسافر و راننده به حساب می آید به محل مورد نظر خود بروند. با رونقی که امروزه در طراحی اپلیکیشن به وجود آمده است هر کسی می تواند ایده ی خود را از طریق اپلیکیشن و بستر اینترنت در دسترس عموم بگذارد. برای موفق شدن در این راه همگام نت همگام با شما خواهد بود.

مزایای استفاده از اپلیکیشن مسافربری

در گذشته افراد برای استفاده از آژانس های مسافربری با مشکلات زیادی رو به رو می شدند، برای مثال ممکن بود آژانس مورد نظر افراد کافی برای خدمات ده ی نداشته باشد یا پیدا کردن این آژانس ها مشکل باشد. هم اکنون هر کسی با نصب اپلیکیشن مسافربری می تواند یک آژانس به همراه خود در همه ‌ی مکان ها داشته باشد. مزیت ‌های زیادی این اپلیکیشن‌ها دارند نظیرحذف واسطه ‌ها، پایین آمدن هزینه ‌ها وحداقل اتلاف‌ وقت درآن که ‌موجب محبوبیت ‌زیاد اپلیکیشن مسافربری و طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب شده ‌است.

سریع و ارزان

به علت پروتکل های تنظیم شده در طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب به گونه ای است که مسافران و رانندگان هر ذو از مزایای خوبی برخوردارند. هزینه و سرعت بالا.

مکان یابی

طراحی اپلیکیشن مسافربری به گونه ای انجام می شود که به راحتی با موقعیت مکانی شما هماهنگ شده و می توانید مبدا خود و مقصد (چند مقصد) را انتخاب کنید.

سفری ایمن

در اپلیکیشن مسافربری ثبت نام رانندگان به صورت دقیق صورت میگیرد و از خودرو های با کیفیت بالا و دارای معاینه فنی برای مسافران استفاده می شود.

ویژگی ها در یک اپلیکیشن مسافربری موفق

taxi (5)

طراحی مناسب

در نظر داشته باشید که اگر اپلیکیشن شما دارای طراحی متفاوت و ایده های نو باشد، می تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند و باعث می شود به کسب درآمد قابل ملاحظه ‌ای برسید. برای داشتن یک طراحی خوب شما باید از متخصصین مجرب در این زمینه استفاده کنید. ترکیب و هارمونی رنگ ها نیز در طراحی شما بسیار مهم است.

taxi (4)

پشتیبانی

پشتیبانی در عرصه اپلیکیشن امری بسیار مهم است، به طوری که برنامه به صورت مداوم آنالیز شود و مشکلات آن حل شود چرا که مشتری نباید این حس را داشته باشد که پول خود را صرف خدمات بیهوده می کند. البته باید متذکر این قضیه باشیم که ‌داشتن یک‌ برنامه بدون‌ اشتباه تقریبا غیرممکن است ولی می توان با پشتیبانی مداوم ‌آن به ‌این امر رسید.

geolocalization

کاربری راحت

طراحی اپلیکیشن باید به گونه ای باشد که کاربر هنگام کار با آن دچار سردرگمی نشود و وقت زیادی را صرف یادگیری آن نکند چرا که امروزه کاربران صفحه های مجازی بسیار راحت طلب شده اند و به دنبال اپلیکیشن های قابل مفهوم و با کارایی آسان هستند. هر چه نحوه ی کار کرد با اپلیکیشن شما راحت تر باشد قطعا کاربران بیشتری را جذب خواهید کرد.

taxi (3)

چند مقصدی

باید این امکان وجود داشته باشد که مسافران بتوانند از یک مبدا به چند مقصد بروند. این قابلیت بسیار مهم بوده و باعث می شود تا کاربران بیشتری جذب اپلیکیشن تاکسی یاب شما شوند. طراحی اپلیکیشن مسافربری باید طوری صورت بگیرد که خدمات بهتر و بیشتری را به آن ها ارائه دهد که امکان «چند مقصدی» یکی از آن قابلیت های حائز اهمیت است.

taxi (2)

سرعت

افزایش راندمان کاری در اپلیکیشن‌ ها یک اصل بسیار مهم است به ‌طوری که زمان‌ تأخیر در انجام دستورات باید به حداقل برسد تا کاربران دچار خستگی در آن نشوند. طراحی اپلیکیشن مسافربری باید به گونه ای باشد که از سرعت کافی برخوردار بوده تا با وارد شدن تعداد زیاد کاربران و تعداد بالای در خواست ها مشکلی برای آن ها پیش نیاید.

driving-license

امنیت کاربران

شما باید در استخدام راننده بسیار توجه کنید ، زیرا در صورت عدم صلاحیت این افراد و نداشتن حس مسئولیت پذیری باعث کاهش کاربران اپلیکیشن شما و عواقب بدی را برای شما به همراه دارد. با داشتن قابلیت ثبت نام رانندگان و گرفتن اطلاعات لازم و همچنین داشتن فرم نظر سنجی پس از سفر امنیت آن ها بیش از پیش تضمین خواهد شد.

با وجود رقبا چگونه می توان موفق شد ؟!

طراحی اپلیکیشن مسافربری باید به چه صورت باشد؟

دراین عرصه اپلیکیشن‌های زیادی ساخته شده ‌است ‌اما اون برنامه ‌ای موفق‌ است که ‌تمام کارهای طراحی اپلیکیشن را به ‌دست کار بلدان و متخصصان بسپارد. با طراحی خاص و منحصر به ‌فرد می توان وارد عرصه رقابت با این برنامه ‌ها شد و از فرصت محبوب شدن در این زمینه بهره ‌مند شد. توجه داشته باشید که رقبای کاری در هر زمینه ای وجود دارد که برای مثال میتوان انواع سایت های فروشگاهی ، انواع برند های موبایل و … را نام برد همچنین در همین زمینه طراحی اپلیکیشن مسافربری نیز میتوان اسنپ و تپسی را نام برد. اما برای موفق شدن شما باید ایده ها و طرح هایی را پیدا سازی کنید که مشکلات نرم افزار های دیگر را برطرف کند و هم برای رانندگان و هم برای مسافران مزایای خوبی را داشته باشد. برای مثال با وجود اپلیکیشن مسافربری اوبر که برای همگان در جهان آشناست ، رقیب های گوناگونی شکل گرفتند که به همان اندازه موفق عمل کردند. به عنوان مثال اوبر تمرکزش روی کلان شهر ها بوده و در شهر های کوچکتر وارد نشد این فرصت خوبی بود تا اپلیکیشن های دیگر این خلاء را پر کرده و موفقیت خود را تضمین کنند.

راهکار های موفقیت

تبلیغات برنامه ریزی شده

پس ‌از طراحی و اجرا برنامه به یکی از اصلی ترین موضوع‌ های آن برخورد می کنیم و آن هم تبلیغات برای اپلیکیشن خود می باشد. تبلیغات بعد از طراحی اپلیکیشن مسافربری از مهم ترین بخش ها می باشد و باید به آن توجه ویژه ای کرد. قرار دادن اپلیکیشن ها در فروشگاه های معتبر از اولین قدم ها به حساب می آید. برای اینکه شما بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید باید تبلیغات خود را به صورت برنامه ریزی شده و با آنالیز های دقیق قبلی انجام دهید. راه کار های زیر به شما کمک میکند تا بتوانید مسافران و رانندگان بیشتری را جذب اپلیکیشن خود کنید.

4

اپلیکیشن بهینه

3

تبلیغات گسترده

2

ارائه مزایای خاص

1

تخفیفات و سفر های رایگان

sewd
سئو اپلیکیشن مسافربری

بهینه سازی اپلیکیشن مسافربری

یکی از موضوعات مهمی که باید به آن بپردازیم سئو اپلیکیشن مسافربری می باشد. این نکته حائز اهمیت است که اپلیکیشن مسافربری شما در معرض دید کاربران اینترنتی قرار بگیرد. شما در نظر داشته باشد که هر چقدر اپلیکیشن شما دارای محتوا مفید و طراحی خوب باشد ولی کسی آن ها را نبیند نتیجه ای به همراه نخواهد داشت و موجب شکست آن خواهد شد. بنابراین اپلیکیشن مسافربری شما باید به بهترین نحو بهینه سازی شود تا در موتور جستجو گوگل رتبه خوبی را به دست آورد.
توجه کنید که میزان تمرکز شما بر روی بهینه سازی و تولید محتوای اپلیکیشن با دریافت و جذب کاربران رابطه مستقیم دارد پس برای جذب مسافران و رانندگان بیشتر باید سئو و بهینه سازی را در نظر بگیرید که در این زمینه متخصصین همگام نت می توانند شما را یاری کنند.

خدمات همگام نت در زمینه طراحی اپلیکیشن مسافربری

تیم مهندسین همگام نت با دارا بودن مدارک بین المللی و کشوری در زمینه طراحی اپلیکیشن آمادگی مشاوره و ارائه خدمات به شما عزیزان را دارا می باشند.
  • طراحی اپلیکیشن با پشتیبانی به صورت تمام وقت
  • طراحی اپلیکیشن با محیطی ایمن
  • طراحی اپلیکیشن با بهره گیری از کارشناسان متخصص
  • طراحی اپلیکیشن به بهترین نحو و با عملی ساختن تمام ایده های شما
  • طراحی اپلیکیشن مسافربری با کاربری آسان
  • طراحی اپلیکیشن با پیشنهاد ایده های متفاوت برای جذاب تر شدن اپلیکیشن
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]