در حال حاضر با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و افزایش استفاده عموم از تلفن های همراه و اپلیکیشن ها موجب شده است تا با بهره گیری از طراحی اپلیکیشن مناسب به کسب درآمد قابل توجه ای بتوانیم دست یابیم.
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی از موثرترین راه ها برای شناخت و محبوبیت اجناس فروش شما در بین انبوه ی از کاربران اینترنتی می باشد.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

امروزه درخواست ها برای طراحی اپلیکیشن به خصوص طراحی اپلیکیشن فروشگاهی بسیار زیاد است. و این موضوع دور از انتظار نیست زیرا با پیشرفته تر شدن تکنولوژی و علم دیجیتال ، کار آفرینان و افرادی که دارای کسب و کار هستند به این موضوع رسیده اند که برای گرفتن نتیجه بهتر در دنیای امروزه نیاز است تا کسب و کار خود را گسترش دهند تا مشتریان بیشتری را جذب خود کنند.
به همین دلیل بهترین راه کار وارد شدن به بستر اینترنت می باشد و کار خود را با طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن شروع میکنند. طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی به شما کمک میکند که خدمات و محصولات خود را در سطح گسترده تری در دید عموم بگذارید.
با توجه به آمار های جهانی درصد قابل توجهی از خرید های روزمره افراد در بستر اینترنت انجام میگیرد. دلایل این موضوع نیز به خاطر صرفه جویی در زمان ، گسترده بودن بازار هدف و دارا بودن انواع محصولات و مدل ها ، پیشرفته شدن تکنولوژی ، تخفیفات و خدمات فروشگاهی ، پشتیبانی و پاسخگویی بهتر و … می باشد.

چرا طراحی اپلیکیشن فروشگاهی بسیار مهم است ؟

همانطور که می دانید با وجود همه گیرشدن فضای مجازی راه ی برای تبلیغات و فروش اجناس فروشگاهی به ‌وجود آمده است.
شاید برای شما جالب باشد که بسیاری از فروشگاه ها با وجود نداشتن موقعیت جغرافیایی مناسب، فروش زیادی را توانسته اند کسب کنند چراکه از فضای مجازی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی توانسته اند به خوبی بهره ببرند.دلایل مهم تر دیگری نیز موجود دارند ، همانطور که می دانید امروز با پیشرفت تکنولوژی و تلفن های همراه اکثر کارهای روزانه افراد توسط این تلفن ها انجام می شود و همیشه در دسترس کاربران هست ، در مترو ، دانشگاه ، سر کلاس ، محل کارو … . همه گیر شدن این تکنولوژی بدین معنی است که باید روی کسب کار خود در حوزه ی موبایل و طراحی اپلیکشن فروشگاهی بیشتر دقت داشته باشیم تا بتوانیم مخاطبان بیشتری را جمع کنیم و سریع تر به فروش مورد نظر برسیم.
البته این‌نکته نیز حائزاهمیت است که ‌تنها زمانی می شود به ‌نتیجه مورد نظر در اپلیکیشن‌ها رسید که تمام کارها را به ‌دست متخصصان‌آن بسپارید.

همانطور که در چارت مشاهده میکنید ، میزان کاربران تلفن های همراه از کاربران رایانه بیشتر بوده و هر روز رو به افزایش است. این چارت به ما نشان می دهد زمان آن رسیده که باید به فکر طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای رشد کسب و کار خود باشیم.

مشاوره طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

دریافت مشاوره تخصصی رایگان از تیم همگام نت

برای شروع هر کاری لازم است که از کارشناسان و متخصصین مجرب در آن زمینه مشاوره گرفت. برای این که کسب و کار خود را هوشمند کنید و پا به عرصه ی دنیای دیجیتال بگذارید بهتر است که یک مشاوره ی تخصصی در این زمینه بگیرید. قبل از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و طراحی سایت خود میبایست تحقیقات لازم را انجام دهید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تیم همگام نت با دارا بودن سابقه کاری در این زمینه و داشتن تیمی قدرتمند از متخصصین مجرب شما را به یک مشاوره رایگان دعوت میکند. شما میتوانید همینک با ما تماس بگیرید و از این مشاوره تخصصی بهره مند شوید و یا شماره تلفن خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنند.

  تماس-طراحی-سایت

  تحقق رویا/طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

  رویای خود را با اپلیکیشن فروشگاهی به حقیقت برسانید

  دست یافتن به نتایج دلخواهبا تلاش و زمان کافی می تواند بدست آید، درصورتی که در مسیر درستی حرکت کنید. یکی از پارامترهای مهم در اپ فروشگاهی بعد از طراحی آن به بهترین نحو، دارا بودن کالاهای به روز می باشد. کالاهایی بر اساس ترند روز که کاربران را مجذوب خود کند و موجب شه رت شما شود.
  در نظر داشته باشید که بهترین راه بودن برای برطرف کردن نیازهای کاربران می تواند شما را از تمامی اپلیکیشن‌های دیگر متمایز و برتر کند.

  1

  سوددهی بالاتر و جذب مشتریان بیشتر

  2

  امکان دسترسی تمامی افراد به اپلیکیشن

  3

  امکان مانور بیشتر روی محصولات

  4

  سرعت بالاتر

  5

  امکان اطلاع رسانی بهتر و جامع تر در خصوص محصولات جدید و یا تخفیفات

  6

  پشتبانی بهتر

  8

  تعامل بهتر با مشتری

  7

  دریافت پیشنهادات ، انتقادات و نظرات مشتریان

  طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اختصاصی چه ویژگی هایی دارد؟

  امروزه اکثر تولیدی ها ، شرکت ها ، کارخانه ها ، استارت آپ ها و … بر این باور رسیده اند که برای رسیدن به سوددهی بیشتر و گسترش کار خود و جذب مشتری احتیاج دارند تا وارد تجارت الکترونیک بشوند و با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و طراحی سایت فروشگاهی کسب و کار خود را رونق ببخشند.
  حال طراحی اپلیکیشن اختصاصی چه ویژگی هایی دارد که ما را مجاب به راه اندازی آن می کند :

  محبوبیت اپلیکیشن فروشگاهی/طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

  محبوبیت اپلیکیشن فروشگاهی

  در گذشته افراد برای خرید لوازم مورد نیاز خودبا رفتن به مرکز خریدها و مغازه ‌ها احتیاج خود را برطرف می کردند. شاید برای شما رفتن به دنبال کالای مورد نظر خود حوصله سر بر یا بسیار وقت گیر باشد چرا که زمان با ارزش خود را باید صرف خرید و پیدا کردن آن کنید که این امر نیز برای همه امکان پذیر نیست. امروزه با افزایش استفاده از اینترنت دربین جوامع باعث شده تا اغلب افراد برای رفع احتیاج‌های خود ازفضای مجازی استفاده ‌کنند. وقت‌گیر نبودن و عدم نیاز وجود فیزیکی، از دلایل اصلی و مهم محبوبیت طراحی اپلیکیشن فروشگاهی به ‌شمار می رود. شما می توانید بابهره ‌گیری از این محبوبیت و راه ‌اندازی اپلیکیشن فروشگاهی از این عرصه جانمانید و به ‌بهترین نحو به کسب‌درآمد بپردازید.

  ویژگی های مهم یک اپلیکیشن فروشگاهی

  چگونه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی منحصر به فرد می شود؟

  شما می توانید با یک سرچ کوچک در اینترنت شاهد این موضوع باشید که افراد زیادی اقدام به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی کرده ‌اند. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا باید روی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی تاکید داشته باشیم در صورتی که امروزه تعداد اپلیکیشن ها و سایت های فروشگاهی بسیار زیاد شده است و اینکه ما چگونه میتوانیم با رقبای خود رقابت کنیم. ممکن است در وهله ی اول سایت ها و اپلیکیشن های فروشگاهی بزرگ به ذهن شما برسد و شما قید طراحی اپلیکیشن را برای کسب و کار خود بزنید اما باید بدانید که این فروشگاه های بزرگ گستره و تنوع محصولاتشان بسیار زیاد است و این یک نقطه قوت برای شما است که میتوانید روی محصولات خود به صورت تخصصی تمرکز کنید و خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهید.
  اما در این میان فقط کسانی موفق اند که از ویژگی های خاصی در طراحی استفاده کرده اند نظیر:

  کاربری ساده و قابل فهم

  تفکر برخی از افراد که گمان می کنند طراحی اپلیکیشن هرچه پیچیده ‌تر و کلمات کاربردی تخصصی تر در آن به کاربرده شود نشان از حرفه بودن برنامه است، به هیچ وجه درست نمی باشد چراکه امروزه کاربران بسیار راحت طلب شده اند و به دنبال اپلیکیشن‌های قابل مفهوم با کارایی آسان هستند. این ویژگی نیز موجب می شود تا کاربران جذب طراحی اپلیکیشن فروشگاهی شما شوند و درنهایت اجناس شما بیشتردیده و فروخته می شود.

  فروشگاهی/طراحی اپلیکیشن فروشگاهی/فروشگاهی/همگام نت

  بروز رسانی و پشتیبانی مداوم مشکلات

  دراین موردکه ما نمی توانیم یک طراحی اپلیکیشن فروشگاهی بی نقصی بسازیم شکی نیست اما می توانیم با پشتیبانی مداوم به ‌این امر برسیم. کشف باگ‌ها و به روز رسانی آن‌ها موجب می شود تاکاربران این‌حس را نداشته ‌باشند که پول خودرا صرف خدمات بیه وده ‌می کنند.

  اپ فروشگاهی/طراحی اپلیکیشن فروشگاهی/اپلیکیشن فروشگاهی

  امنیت بی نظیر

  قدم اول در راه اندازی اپلیکیشن فروشگاهی فراهم کردن محیطی امن برای کاربران است چراکه این اپلیکیشن ها دارای پرداخت آنلاین می باشند و کاربران اطلاعات مهم کارت بانکی خود را وارد برنامهمی کنند. شما در نظر داشته باشید که اگر نتوانید یک ذهنیت مطمئن در کاربران ایجاد کنید بسیاری از مشتری های خود را از دست خواهید داد. 

  اپلیکیشن-فروشگاهی/طراحی اپلیکیشن/اپلیکیشن فروشگاهی/اپلیکیشن/فروشگاهی

  طراحی منحصر به فرد

  ویژگی ها و ترکیب رنگ در طراحی اپلیکیشن موجب جذابیت محتوای شما می شود. محیط کاربری باید به گونه ‌ای طراحی شود که علاوه بر کارایی آسان، کاربر را دچار خستگی یا یکنواختی هنگام کار با آن نکند و متفاوت از بقیه اپلیکیشن‌ها باشد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که طراحی کارساده ‌ای نیست و اگرمی خواهید به ‌نتیجه موردنظر خودبرسید، کار را به متخصصان آن واگذارکنید.

  طراحی/طراحی اپلیکیشن فروشگاهی/اپلیکیشن فروشگاهی

  رعایت اصول سئو درطراحی اپلیکیشن فروشگاهی

  یکی از ویژگی هایی که باعث بیشتر دیده شدن اپلیکیشن شما می شود بهینه سازی آن (سئو) می باشد. هر چقدر هم که طراحی اپلیکیشن فروشگاهی شما به ‌بهترین نحو انجام شده ‌باشد ولی کسی آن‌ها را نبیند می توان‌گفت که هیچ‌ فایده ‌ای نخواهد داشت. بنابراین در این موضوع باید حساسیت زیادی به خرج داد تا اپلیکیشن شما در صفحات گوگل و در فروشگاه اپلیکیشن نظیر گوگل استور، آمازون اپ استور، Get Jar، اپل استور و… در معرض دید کاربران قرار بگیرد.

  نحوه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

  برای طراحی یک اپلیکیشن فروشگاهی اندروید زیبا و با کیفیت باید ابتدا مراحلی طی شوند تا به قدرتمند بودن هر چه بهتر طراحی اپلیکیشن کمک کنند.این مراحل به شرح زیر است:
  1

  مشخص کردن هدف و ایده

  اولین قدم برای شروع طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ، شما باید ایده های خود و هدف فروشگاه اینترنتی که میخواهید طراحی کنید را به خوبی در ذهن داشته باشید. برای این امر با به شما پیشنهاد میکنیم که اپلیکیشن های فروشگاهی دیگری را نیز مشاهده کنید و رقبای خود را در این عرصه بشناسید تا بتوانید به ایده ای برسید که طراحی اپلیکیشن فروشگاهی شما با موفقیت هر چه بهتر انجام شود.

  3

  طراحی رابط کاربری (طرح گرافیکی اپلیکیشن)

  طراحی رابط کاربری فروشگاه اینترنتی شما بسیار مهم است . طراحی باید به گونه ای باشد که بسیار زیبا ، ساده و آسان در کارکرد باشد و کاربر را گمراه نکند یعنی در عین سادگی و کارآمدی ، بسیار زیبا و از هارمونی های رنگی به خصوص استفاده شود. در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی این مرحله از کار بسیار مهم بوده زیرا اولین تاثیر را در ذهن کاربر می گذارد.

  5

  کد نویسی اپلیکیشن (back-end)

  پس از موفیقت در انجام راه اندازی رابط کاربری و تایید شدن طرح آن ، وقت آن می رسد که کد نویسی back-end فروشگاه شما آغاز شود. در این مرحله از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی تمامی بخش های نرم افزار و ارتباط بین آن ها مورد بررسی و طراحی قرار میگیرد.

  طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی
  2

  انتخاب طرح کلی اپلیکیشن

  بعد از اینکه شما هدف اپلیکیشن فروشگاهی خود را مشخص کردید نوبت به آن می رسد که یک طرح کلی از آن را در ذهن خود داشته باشید و در نظر بگیرید که دوست دارید فروشگاه اینترنتی شما چه ویژگی ها و قابلیت هایی داشته باشد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره در این خصوص و انجام این کار با متخصصین ما در مجموعه همگام نت تماس بگیرید.

  4

  اجرای رابط کاربری اپلیکیشن

  پس از انجام طرح اولیه و طراحی یک ظاهر زیبا و عامه پسند با رابط کاربری آسان ، وقت آن میرسد که این طرح گرافیکی در اپلیکیشن شما پیاده سازی شده و کد زنی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی شما به صورت رسمی آغاز شود. این مرحله یکی از مراحل مهم طراحی اپلیکیشن بوده و بسیار حائز اهمیت است که به درستی صورت گیرد.

  6

  اتمام طراحی و عرضه نرم افزار

  بعد از اینکه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی شما به پایان رسید نوبت به آن میرسد که اپلیکیشن شما در شرایط مختلف تست شود تا مطمئن شویم مشکلی برای آن ایجاد نشده و سپس تمام قسمت های آن برای مشتری توضیح داده خواهد شد و به عرضه میرسد.

  کسب درآمد با اپلیکیشن فروشگاهی

  یکی از امکانات ویژه ‌ای که اپلیکیشن‌های فروشگاهی دراختیار صاحبان آن قرارمی دهد، کسب درآمد قابل‌توجه ‌ای با بهره ‌گیری از فضای مجازی است.
  شما در نظر بگیرید که با راه ‌اندازی فروشگاه مجازی محدودیت در موقعیت مکانی ندارید ومی توانید به ‌تمام‌ کشور و حتی کل‌ دنیا کارهای خود را معرفی و به ‌کسب‌ درآمد بی نظیری برسید. 
  کسب درآمد با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مقایسه با فروشگاه ها و شرکت های حقیقی بسیاری از هزینه ها را همچون اجاره یا خرید مغازه ،شرکت، پرداخت قیوض و… کاهش میدهدو شما می توانید با حداقل هزینه به کسب درآمد بپردازید.

  خدمات همگام نت در زمینه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

  طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی/طراحی اپلیکیشن/اپلیکیشن فروشگاهی

  کارشناسان خبره همگام نت با دارا بودن مدارک بین المللی و کشوری در عرصه ساخت اپلیکیشن، آمادگی مشاوره و ارائه خدمات به شما عزیزان را دارا می باشند.

  • طراحی اپلیکیشن فروشگاهی به بهترین نحو و با عملی ساختن تمام ایده های شما
  • طراحی اپلیکیشن با بهره گیری از کارشناسان خبره
  • طراحی اپلیکیشن پیشنهاد ایده های متفاوت برای جذاب تر شدن اپلیکیشن
  • طراجی اپلیکیشن با پشتیبانی به صورت تمام وقت
  • طراحی اپلیکیشن اخذ رضایت مندی کامل مشتریان در ارائه خدمات

  جهت ارائه خدمات مشاوره ، پشتیبانی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی با ما تماس حاصل فرمایید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]