طراحی اپلیکیشن بازی

بازی های موبایل به عنوان پدیده ‌ای جدید از زمان راه اندازی اولین گوشی های موبایل، جای خود را درمیان مخاطبان خود پیداکرد. امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و وارد شدن گوشی های هوشمند به بازارهای جهانی می توان با طراحی اپلیکیشن بازی به بهترین نحو باعث کسب درآمد قابل ملاحظه ‌ای شد. با وجود ارتقا یافتن هر روزه ی گوشی های هوشمند و پیشرفته تر شدن سخت افزار این گوشی ها ، بستر مناسبی برای طراحی بازی های مختلف در گوشی های هوشمند شکل گرفته است.
در طراحی اپلیکیشن بازی ، تنها سنگینی و پرحچم بودن بازی باعث پیشرفت آن نمی شود بلکه مهم ترین عامل آن خلاقیت است. بازی هایی وجود داشته اند که بسیار ساده و کم حجم بوده ولی در عین حال مورد پسند افراد زیای قرار گرفته است. در ادامه بیشتر در باره ی طراحی بازی موبایل و ایده های خلاقانه توضیح خواهیم داد. شما عزیزان می توانید همینک با ما تماس گرفته و از تعرفه ها و مشاوره رایگان همگام نت بهره مند شوید.

طراحی-اپلیکیشن-بازی
Untitled-3

چگونه با طراحی اپلیکیشن بازی، به کسب درآمد برسیم؟؟

گاهی اوقات با یک ایده ‌جالب در طراحی اپلیکیشن بازی می توانید به ‌کسب درآمد قابل‌ توجه ‌ای دست یابید. بازی های زیادی با یک ایده ساده و سرگرم کنند توانسته اند درآمد زیادی کسب کنند. به ‌طور مثال به ‌چند تا از بازی های موفق در ادمه اشاره خواهیم‌ کرد که شاید براتون جالب‌ باشه که بدونید چقدر درآمد توانسته ‌اند کسب کنند. با بازی پو شروع می کنیم که بازیکنان را درگیر غذا دادن به صورت روزانه به یک شخصیت کارتونی می کند تا بزرگتر شود و توانست به میزان ۳۶۴٫۰۰۰ دلار به صورت ماه یانه پول ساز شود.
چگونه ممکن است؟ پو مثال بارزی از ایده ی قدیمی نگه داری از یک حیوان خانگی به سبک دنیای جدید است که به صورتی مدرن ارائه شد. پو نیز نمونه ای از این علاقه است و جذابیت آن به خاطر جوایزی است که کاربر بعد از انجام وظایف روزانه دریافت می کند.
ممکن است کمی مضحک به نظر برسد اما ۳۶۴٫۰۰۰ دلار اصلا شوخی نیست.

ساخت بازی های کسل کننده نیز یک ایده ی تجاری وحشتناک به نظر می رسد اما ایده ی به نام فلپی برد (Flappy Bird)آنچنان خوب عمل کرد که با هجوم کاربران مواجه شد و توانست روزانه ۵۰٫۰۰۰ دلار درآمد داشته باشد. شبیه سازی های زیادی از روی این بازی انجام گرفت اما هیچ کدام به این موفقیت دست نیافتند. کلید موفقیت فلپی برد سادگی و گیم پلی آن بود که به راحتی هر کسی بر آن مسلط می شد اما درحقیقت اینطورنبود.

چه ویژگی هایی موجب محبوبیت بیشتر طراحی اپلیکیشن بازی می شود؟

با کمی جستجو در فضای مجازی شما می توانید به این نتیجه برسید که اپلیکیشن های بازی زیادی تاکنون منتشر شده است. نکته ‌حائز اهمیت درخصوص طراحی اپلیکیشن بازی های موفق ‌این است که ‌دارای خصوصیاتی هستند که آن‌ها را متمایز از بقیه اپ‌ها کرده ‌است و طرفداران زیادی را توانسته ‌اند بدست‌ آورند خصوصیاتی نظیر:

brainstorm

خلاقیت در طراحی

ارائه ‌دادن ایده ‌های جذاب و مخاطب پسند بخش ‌عمده ‌ای از طراحی اپلیکیشن بازی را در بر می گیرد که می توان با پیاده سازی آن ‌ها به ‌بهترین نحو به ‌نتیجه دلخواه رسید. ایده های خلاقانه در واقع مهم ترین بخش از طراحی بازی محسوب می شود ، ممکن است شما بخواهید یک بازی طراحی کنید که مانند آن وجود دارد اما این نباید مانع کار شما شود، شما باید ایده هایی را پیاده سازی کنید تا در رقابت با دیگری موفق شوید.

app (5)

بروز رسانی و رفع سریع مشکلات

پشتیبانی در عرصه اپلیکیشن یک اصل اساسی است به ‌طوری که مشتری نباید این حس را داشته ‌باشد که پول خود را صرف خدمات بیهوده ‌می کند. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که ‌داشتن یک‌ برنامه بدون ‌اشتباه تقریبا غیرممکن است ولی می توان باپشتیبانی به ‌صورت تمام وقت به این ‌امر رسید.

smartphone (2)

مناسب بودن سرعت بازی

بسیاری از بازی هایی که در دنیا تولید می شوند، با وجود اینکه دارای طراحی مناسب و ایده سرگرم کننده ‌اند ولی نتوانسته ‌اند به کسب ‌درآمد و شهرت دست‌ یابند چرا که توجه آن‌ ها به سرعت لود بازی نسبت به ‌بقیه خصوصیات کمتر بوده ‌است. به همین دلیل است که افزایش راندمان نرم افزاری دراپلیکیشن‌ها یک‌اصل بسیار مهم است و زمان‌ تأخیر در انجام دستورات باید به ‌حداقل برسد تا کاربران دچار خستگی در آن نشوند.

game-cube

گرافیک جذاب

امروزه با پیشرفت صنعت تکنولوژی در طراحی اپلیکیشن بازی ، با کمی جستجو می توانیم دریابیم که اکثر بازی های موفق از گرافیک بالایی برخورداراند. در این بین برخی از بازی های مطرح جهان با وجود دارا بودن ساده ترین گرافیک ها، به گونه ‌ای طراحی شده ‌اند که طرفداران زیادی را جذب خود کنند.

خدمات همگام نت در زمینه طراحی اپلیکیشن بازی

کارشناسان همگام نت با دارا بودن مدارک بین المللی و کشوری در عرصه طراحی اپلیکیشن، آمادگی مشاوره و ارائه خدمات به شما عزیزان را دارا می باشند.
  • با بهره گیری از کارشناسان خبره
  • پشتیبانی به صورت تمام وقت
  • کدنویسی اصولی
  • بازی با کاربری آسان
  • متناسب با تمام ایده ‌های شما
  • بازی با بهترین گرافیک
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]