طراحی اپلیکیشن آموزشی

ارائه  آموزش و محتویات آموزشی در هر جا و زمان و مکانی برای استفاده کنندگان از آن بسیار مهم بوده است،  به خصوص زمانی که این اطلاعات با طراحی اپلیکیشن آموزشی در اختیار کاربران قرار گیرد.
امروزه  موسسات آموزشی بسیار زیادی در سطح ته ران و شه رستانها در حال فعالیت میباشند که علاوه بر رقابت آن ها بر سر جذب بیشتر و ارائه سرویس های بهتر به دانشجویان، در فضای مجازی و اپلیکیشن های خودشان نیز این رقابت برقرار است.

طراحی اپلیکیشن آموزشی/اپلیکیشن آموزشی

سازمان خود را گسترش دهید

با انجام یک جستجوی سادهدر اینترنت می توانید به اهمیت طراحی اپلیکیشن‌آموزشی در افزایش درآمدتان پی ببرید.
اگر شما هم که در حال خواندن این مقاله  ه ستید و موسسه آموزشی شما هنوز گمنام میباشد و پول زیادی هم برای تبلیغات دوست ندارید که خرج کنید، داشتن یک اپلیکیشن ایده آل و جذاب و دانشجو پسند را به شما توصیه میکنیم.

دلیل اهمیت طراحی اپلیکیشن آموزشی

امروزه دانشجویان قبل از اینکه به صورت حضوری به موسسه ای بروند، با دیدن وب سایت و اپلیکیشن آموزشی آن موسسه از روند کاری و سرفصل دروسی که در حال برگزاری هستند اطلاع پیدا کرده و این حتی می تواند تنها دلیل تصمیم گیری برای مراجعه به موسسه شما باشد.
در صورتی که اگر موسسه شما طراحی اپلیکیشن‌آموزشی مناسبی نداشته ‌باشد، بسیاری از بازار هدف و مخاطبان خود را از دست‌ می دهید و از رقیبان خود در این عرصه جامی مانید.

اهداف اپلیکیشن‌های آموزشی

برگزاری کلاسها به ‌صورت آنلاین و کاملا مجازی از بزرگترین اهداف راه ‌انداری طراحی اپلیکیشن‌آموزشی می باشد چراکه امروزه طرفداران خاص خودش‌را پیداکرده است.
یکی ازدلایل مهم شرکت درکلاس‌های مجازی این‌ است که برخی از افراد به ‌دلیل نداشتن وقت‌کافی یادوربودن ازموسسه آموزشی از این کلاس‌ها استفاده ‌می کنند.

خدمات همگام نت در زمینه طراحی اپلیکیشن آموزشی

کارشناسان خبره همگام نت با دارا بودن مدارک بین المللی و کشوری در زمینه ساخت اپلیکیشن، آمادگی مشاوره و ارائه خدمات به شما عزیزان را دارا می باشند.

  • دسته بندی دوره آموزشی و ارائه نسخه  دانلود شدنی آن به کاربران آنلاین
  • آموزشی با کاربری آسان
  • ایجاد فرم ثبت نام به صورت آنلاین و دریافت شه ریه توسط درگاه بانکی و …
  • ایجاد کتابخانه  به صورت آنلاین
  • پیشنهاد ایده های متفاوت برای جذاب تر شدن اپلیکیشن
  • بهره گیری از کارشناسان متخصص
  • پشتیبانی به صورت تمام وقت

جهت ارائه خدمات مشاوره ،پشتیبانی و طراحی اپلیکیشن آموزشی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]