مقالات آموزشی

صفحه ساز وردپرس چیست

صفحه ساز وردپرس

صفحه ساز وردپرس چیست

شاید برای شما نامی آشنا باشد که صفحه ساز چیست؟ امروزد در مقاله صفحه ساز وردپرس چیست قصد داریم به شما عزیزان افزونه های که در حال حاضر به عنوان صفحه ساز شناخته می شود و شما می توانید برای طراحی سایت خود از این نوع صفحه ساز ها استفاده کنید ارائه دهیم. ممکن است بخواهید بدانید که چطور می توان یک صفحه ساز وردپرس به سایت اضافه کرد؟ پاسخ ساده است توسط پلاگین. تمامی صفحه ساز های که داخل سایت به کار می رود نوعی پلاگین می باشد. برای نصب پلاگین کافی است شما از پیشخوان وردپرس به بخش افزونه ها رفته و CMS های که در ادامه به شما عزیزان ارائه می دهیم استفاده کنید.

تفاوت های ویژوال کامپوزر و المنتور

صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر

انواع صفحه ساز

حال نوبت آن رسیده است که در مقاله صفحه ساز وردپرس چیست بابت صفحه ساز وردپرس با شما عزیزان صحبت کنیم. امروزه با توجه به اینکه سایت های وردپرسی بسیار محبوب شده است باعث شده است که چندین صفحه ساز وردپرس ایجاد شود و هر کدام به منظور این است که طراحی و کاربرد آن بیشتر باشد. اما در نظر داشته باشید که هر کدام از صفحه ساز های که در ادامه به شما عزیزان ارائه می دهیم کاربرد ها و ویژگی های خاص خودش را دارد.

 1. صفحه ساز المنتور

  صفحه ساز المنتور امروزه از محبوب ترین صفحه ساز های است که برای المنتور به کار می رود. صفحه ساز المنتور یک افزونه درگ اند دراپ طور است که شما بخش مورد نظر را ایجاد کرده و می توانید المان مورد نظر را با کشیدن و رها کردن داخل آن رها کنید.

 2. ویژوال کامپوزر

  می توان گفت که صفحه ساز ویژوال کامپوزر یکی دیگر از صفحه ساز هایی است که شما می توانید برای طراحی سایت از آن استفاده کنید. صفحه ساز ویژوال کامپوزر می تواند گف نسبت به المنتور قدیمی تر بوده است اما کارایی که ویژوال کامپوزر نسبت به المنتور دارد کمتر می باشد.

 3. صفحه ساز SeedProd

  از پر سرعت ترین و حرفه ای ترین صفحه ساز های که شما می توانید از آن استفاده کنید. بهترین ویژگی که این صفحه ساز دارد سهولت کار با آن می باشد. توصیه ما به شما این است که اگر شما از صفحه ساز المنتور خوشتان بی آید حتما از این صفحه ساز نیز لذت میبرید.

 4. صفحه ساز Divi Builder

  صفحه ساز دیوی نیز همانند صفحه ساز المنتور بوده است که به صورت درگ و دراپ می باشد. صفحه ساز دیوی دارای 20 قالب صفحه ساز است که شما می توانید از آن بهره ببرید.

  صفحه ساز دیوی

  صفحه ساز دیوی محبوب ترین صفحه ساز

محبوب ترین صفحه ساز وردپرس که وجود دارد کدام است؟

در بالا در مقاله صفحه ساز وردپرس چیست بهترین و حرفه ای ترین صفحه ساز های که وجود داشت به شما عزیزان ارائه دادیم، اما سوالی که پیش می آید این است که میان 4 مورد بالا کدام یک را انتخاب کنیم؟ اگر پاسخ ما را بخواهید المنتور! می خواهید بدانید چرا؟ کافی است به نظراتی که برای صفحه ساز المنتور صورت گرفته است در نظر بگیرید تا متوجه شوید چه صفحه سازی می تواند کمک دهنده شما باشد.

علاوه بر اینکه صفحه ساز المنتور امتیاز بالایی دارد یک ویژگی دیگری دارد. زمانی که شما می خواهید قالبی را خریداری کنید متوجه می شوید یک پیش نمایش با 2 صفحه ساز برای شما نمایش در می آید. این پیش نمایش با دو صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر می باشد. به همین خاطر است که باعث شده است ویژوال کامپوزر و المنتور نسبت به صفحه ساز های دیگر برتر کرده است.

آیا باید برای افزونه المنتور هزینه ای پرداخت کرد؟

خوشبختانه باید بگوییم خیر. درست است که افزونه المنتور یک صفحه ساز وردپرس به شکل افزونه خارجی می باشد اما ایرانیان توانسته اند با کرک کردن آن را به صورت رایگان در آورده و با تغیراتی که در آن ایجاد کردنه افزونه را به صورت کامل فارسی سازی کرده است. بنابراین شما بدون هزینه می توانید از سایت های مرتبطه افزونه رایگان المنتور را دقیقا مشابه نسخه پرمیوم خارجی را دریافت کنید و از ویژگی های آن به صورت کامل استفاده کنید.

کاربرد های صفحه ساز وردپرس

صفحه ساز ویژوال کامپوزر

کاربرد های ویژوال کامپوزر

صفحه ساز وردپرس که به شما ارائه دادیم به صورت کلی دارای یک سری کاربرد ها می باشد که در ادامه آن ها ارائه خواهیم داد. همین کاربرد ها باعث شده است که سایت های وردپرسی امروزه بسیار محبوب شود.

 1. طراحی سایت بسیار شکیل و حرفه ای بدون یک خط کد نویسی
 2. صرفه جویی در زمان
 3. صرفه جویی در هزینه
 4. کاستومایز کردن شخصی
 5. جابه جایی آسان و تغییر قالب بدون مشکل

قالب به همراه افزونه المنتور

زمانی که شما قالبی را از سایت های مانند راست چین، ژاکت و ابزار وردپرس خریداری میکنید علاوه بر اینکه به شما هم قالب را ارائه می دهند بلکه یک صفحه ساز وردپرس و دیگر افزونه ها را ارائه می دهند. این افزونه ها عبارتند از:

 • افزونه المنتور
 • افزونه SliderRevolation
 • افزونه ووکامرس
 • افزونه SVG Icon
 • و……

مواردی که در بالا گفتیم از بهترین و مهم ترین افزونه های است که شما قالبی را خریداری میکنید به شما ارائه می دهند.

نتیجه گیری

در مقاله صفحه ساز وردپرس چیست به این جمع بندی میرسیم که در حال حاضر یکی از بهترین صفحه ساز های که وجود دارد المنتور می باشد. توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید برای بار اول سایتی را طراحی کنید بهتر است که از صفحه ساز های المنتور و دیوی استفاده کنید. ویژگی های که این 2 افزونه دارد به این صورت است که هم سهولت دارد و هم به صورت درگ اند دراپ می باشد. طبق نظراتی که گرفته شده است نشان داده است که صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر بهترین صفحه ساز های حال حاضر می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید