مقالات وب سایت

زیباترین سایت فروشگاهی ، ویژگی های آن و تاثیر بر فروش

زیباترین-سایت-فروشگاهی

زیباترین سایت فروشگاهی

همه ما میدانیم که امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و بستر مناسبی که فضای مجازی و اینترنت فراهم کرده است ، اکثر کسب و کار ها وارد این فضا شده اند تا خدمات رسانی خودشان را در سطح گسترده تری انجام دهند. اکنون بیشتر کار های روزمره توسط اینترنت صورت میگیرد و هر کسی با داشتن یک گوشی همراه به فضای مجازی و اینترنت دست پیدا میکند. راه های گسترده کردن خدمات در فضای اینترنی عبارتند از : طراحی سایت ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی اپلیکیشن و … که در این عرصه هرچه قوی تر عمل کنید پیشرفتتان حتمی است ، باید توجه داشت که وجه بصری سایت شما برای موفقیت بسیار مهم است در این مقاله درباره ی زیباترین سایت فروشگاهی و تاثیر آن در کسب و کار صحبت خواهیم کرد.

تاثیر یک سایت فروشگاهی زیبا در فروش

ما وقتی وارد یک مغاز می شویم و قصد خریدی کالایی را داریم همیشه سعی میکنیم زیباترین محصول را برای خود انتخاب کنیم. جذب غریزی انسان به زیبایی ها یک چیز طبیعی است. فرض کنید که شما صاحب یک کسب و کار هستید و مغازه ای برای فروش محصولاتتان دارید. شما باید سعی کنید محیط مغازه ی خود را به گونه ای طراحی کنید تا مشتری از خرید در آن جا لذت ببرد و احساس خوبی داشته باشد. در فروش تنها کیفیت محصولات شما مهم نیست ، ممکن است شما محصولات با کیفیتی داشته باشید با قیمت مناسب اما مشتری های کمتری نسبت به رقبایی که محصولات با کیفیت پایین دارند داشته باشید. علت آن نحوه بازاریابی است ، اگر شما بدانید که چگونه سیاست های لازم را در بازار فروش انجام دهید قطعا نتیجه خواهید گرفت. داشتن زیباترین سایت فروشگاهی نیز یکی از همین روش های بازاریابی محسوب می شود. این سیاست ها می تواند تبلیغات ، طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، وارد شدن به فضای مجازی چون اینستاگرام و … باشد. امروزه بسیاری از کسب و کار ها وارد فضای مجازی و بستر اینترت شده اند تا بیشترین سود را دریافت کنند. فروشگاه اینترنتی باعث دیده شدن بیشتر و دیده شدن بیشتر یعنی مشتری بیشتر. حال هرچه این سایت زیباتر باشد جذب مشتری آسان تر خواهد بود.

سئو-سایت

ویژگی های مهم زیباترین سایت فروشگاهی

اینکه بخواهید سایت خود را به زیباترین سایت فروشگاهی تبدیل کنید باید ویژگی های آن را در نظر بگیرید. در طراحی سایت فروشگاهی نکات و ویژگی های پایه برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی را توضیح دادیم. مهم ترین ویژگی های زیباترین سایت فروشگاهی عبارتند از :

  •  به هیچ عنوان کپی نباشد و مطالب و شکل و شمایل یک سایت دیگر را نداشته باشد به عبارتی طراحی اختصاصی باشد.
  • کار با آن بسیار آسان باشد ینی قسمت های مختلف و مهم سایت مانند منو ، سبد خرید و … به گونه ای در سایت قرار گرفته باشند که کاربر بتواند در هر صفحه ای به آن ها دسترسی داشته باشد و به بهترین شکل ممکن خرید خود را انجام دهد. 
  • از جلوه های بصری مناسب در سایت استفاده شود.
  • هارمونی رنگ ها رعایت شود ، باید پالت رنگی (رنگ های استفاده شده در سایت) را به گونه ای انتخاب کنید که همه پسند باشد و کاربران با آن ارتباط بر قرار کنند.
  • خیلی شلوغ نباشد ، المان های زیاد ارتباطی با زیبایی سایت ندارد گاهی وقت ها سادگی در طراحی می تواند بسیار زیبا تر باشد.
  •  UI و UX در طراحی زیباترین سایت فروشگاهی بسیار مهم است. توجه به تجربه کاربری و رابط کاربری می تواند به شما کمک کند. متخصصین همگام نت به خوبی با این موارد آشنا هستند و می توانند شما را یاری کنند.
  • محصولات ، درج محصولات باید به گونه ای صورت بگیرد که عکس آن ها واضح باشد و به تعداد مناسب در رنگ ها و زوایای مختلف در دسترس باشد تا انتخاب را برای مشتری راحت تر کند. همچنین مشخصات محصول به خوبی درج شود.
  • انتخاب فونت مناسب

و … که طراحی شما را زیباتر میکند و باعث می شود از رقبای خود پیشی بگیرید. اما برای طراحی سایت این چنینی نیاز به متخصصین مجرب در این زمینه است ، همگام نت با داشتن متخصصین و کارشناسان مجرب در این عرصه شما را یاری خواهند کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید