ما به رشد برندهای بلند پرواز کمک می کنیم

 

ما به صاحبان کسب و کارها کمک می کنیم تا سریع تر کارشان را رشد بدهند. ما با تمرکز بالا بر روی نتایج، حضوری اثربخش از برند شخصی شما را فراهم میکنیم. در برندسازی شخصی شما میخواهید بهترین نتیجه را از کسب و کار خود بگیرید و به اهداف تجاری خود برسید.  ما می توانیم با ترکیبی هوشمندانه از استراتژی، طراحی و فناوری به رشد و گسترش کسب و کار شما کمک کنیم.

برندسازی شخصی چیست ؟

برندسازی شخصی ( Personal – Branding ) ترکیبی از مهارت ها، تجربه و شخصیتی است که می خواهید با آنها دیده شوید. شما از برندسازی برای متمایز کردن خود از سایر رقبا استفاده می کنید. برند شخصی شما در حقیقت تصویری است که مردم از تخصص و شخصیت شما می بینند. پرسنال برندینگ نگاه مخاطبان به شما و کسب و کارتان را تغییر می دهد. پرسنال برندینگ روشی تاثیر گذار برای معرفی تخصص افراد و کسب و کارهای شخصی به مخاطبان است. برندسازی شخصی به شما کمک می کند افراد متخصص در یک حوزه به یک مرجع معتبر در صنعت خود تبدیل شوند .

 

 

همگام نت و خدمات برندسازی شخصی

برند ما ارزشمندترین دارایی ماست، هر کدام از ما، مالک یک برند شخصی و مدیر عامل شرکتی به نام خود هستیم. اغلب افراد برای خلق و نگهداری برند شخصی شان برنامه ریزی مدونی ندارند. تصویری که این افراد از خود در ذهن مخاطب ساخته اند اغلب با تصویر مطلوب فاصله بسیاری دارد. خدمات پرسنال برندینگ شرکت همگام نت با رویکرد مناسب و تحقیقات حرفه ای بازار، طوری طراحی شده است که به فعالان حوزه کسب و کار کمک کند تا برند شخصی خود را به مطلوب ترین و موثرترین حالت خلق نمایند.

خدمات برندسازی شخصی

ویدئو مارکتینگ و پادکست

بهینه سازی وب سایت

مدیریت شبکه های اجتماعی

طراحی حرفه ای سایت

تولید محتوا متنی

طراحی لوگو

عکاسی صنعتی و حرفه ای

پوشش سازمان

زبان بدن و آداب سخنوری

مصاحبه و نشر مصاحبه ها

طراحی استراتژی های برند منطبق بر استراتژی های کسب و کار

صرفا داشتن یک تعهد نیست که یک برند را از سایر برندها جدا می کند، بلکه طراحی استراتژی های برند منطبق بر استراتژی های کسب و کار این امکان را فراهم می آورد.

کارشناسان طراحی سایت تیم همگام نت با شما تماس خواهند گرفت

تیم همگام نت با ارائه بروز ترین خدمات طراحی سایت ، کدنویسی ، اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی همیشه سعی کرده بهترین و حرفه ای ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. با خدمات ویژه شرکت همگام نت شما می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و مشتریان بیشتری را از طریق بستر اینترنت جذب کنید. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی توسط کارشناسان ما شماره تلفن خود را در فرم زیر وارد کرده تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند تا شما بتوانید جواب تمامی سوال های خود را بگیرید و برای شروع کسب و کار اینترنتی خود با دانش و قدرت بالاتری شروع به کار کنید.

کارشناسان طراحی سایت
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]