تولید محتوا

تولید محتوا در دنیای امروزی یک اصل مهم برای دیده شدن در فضای مجازی ، وب سایت ها و … است. تولید محتوای اصلوی نیاز همه ی افرادی است که در عرصه اینترنت مشغول فعالیت هستند. در ادامه ما تمامی موضوعاتی که برای تولید محتوای اوصلی مهم است و اینکه چرا به تولید محتوا احتیاج داریم آورده شده است.

صفر تا صد تولید یک محتوا

تولید محتوا چیست ؟!

تولید محتوا چیست ؟! محتوا به چند دسته تقسیم می شود ؟! چرا تولید یک محتوای اصولی مهم است ؟!
در این مقاله سعی داریم شما را با اصول تولید محتوا آشنا کنیم. همانطور که می دانید امروزه با پیشرفته تر شدن تکنولوژی و گسترده تر شدن عرصه اینترنت تمامی کسب و کار ها خواه و یا ناخواه نیازمند به طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن شده اند تا با وارد شد به دنیای تکنولوژی مخاطبین بیشتری را جذب کنند. حال برای موفقیت در این عرصه شما نیاز به تولید محتوا اصولی دارید تا رتبه سایت خود را بالاتر ببرید و سئو سایت خود را بهبود ببخشید. تولید محتوا و سئو با یکدیگر ارتباط مستقیمی دارند ، محتوا فقط تولید متن برای سایت نیست ،محتوا می تواند به صورت ویدیویی ، عکس ، نوشته و صوتی باشد که در ادامه به بررسی هم کدام از این موارد میپردازیم. برای دریافت مشاوره و آگاهی از تعرفه ای تولید محتوا می توانید با تیم تخصصی همگام نت تماس بگیرید.

chain

لینک سازی

انجام لینک سازی های مورد نیاز

security

سئو

محتوای سئو شده

content

تولید انواع محتوا

تصویری ، ویدیویی ، متنی و صوتی

content (1)

تولید محتوا اصولی

محتوای اصولی و بهینه

اهمیت تولید محتوا

چرا تولید محتوا مهم است ؟!

در طی سال های اخیر تولید محتوا بسیار حائز اهمیت شده است. زیرا با وجود پیشرفته تر شدن کسب و کار دیجیتال تولید محتوا اصولی به یکی از مهم ترین حرفه های مهم در جلب مشتری و بازاریابی تبدیل شده است.
محتوا باید به گونه ای باشد که اطلاعات مورد نیاز و مفید مخاطب را به درستی و کامل بیان کند.  هر چه محتوا کامل تر ، بیشتر و مفید تر در سایت شما موجود باشد جذب رضایت کاربران بیشتر خواهد بود. می دانید که برای اینکه در عرصه ی اینترنت بیشتر دیده شود باید سئو وب سایت خود را ارتقا دهید و در این موقعیت است که شما نیاز به تولید محتوا دارید ، تولید محتوا اصولی به گونه ای است که به سوال مخاطب جواب دهد ، دارای تیتیر مناسب باشد ، از جلوه های بصری مناسب و مربوطه استفاده شود ، لینک سازی های داخلی و خارجی انجام شود ، خیلی کوتا و یا خیلی طولانی نباشد ، روی کلمه کلیدی متمرکز باشد ، سئو و بهینه سازی شده باشد و … ، اگر محتوایی این ویژگی ها را داشته باشد مخاطبین زیادی را جذب خواهد کرد و وب سایت شما را ارتقا خواهد داد.

دریافت مشاوره تخصصی محتوا ، سئو و بهینه سازی

پیشنهاد تیم همگام نت این است که پیش از شروع هر کاری با مشاوران ما تماس گرفته تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. کارشناسان ما به تمامی سوالات شما درباره ی تولید محتوا ، سئو و بهینه سازی ، استراتژی تولید محتوا ، طرحی سایت و طراحی اپلیکیشن پاسخ خواهند داد تا شما بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید و با دانش کافی وارد عرصه دیجیتال مارکتینگ شوید و فروشگاه آنلاین خود را راه انداری کنید. مشاورین ما با در نظر گرفتن مشخصات و خواسته های شما ، رقبای کسب و کار مورد نظر شما را آنالیز میکنند و در آخر بهترین تعرفه ها و خدمات را برای شما عزیزان ارائه می دهند. شما می توانید شماره تلفن خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

  کارشناسان طراحی سایت
  تولید محتوا به چند نوع تقسیم می شود؟!

  انواع تولید محتوا

  تولید محتوا فقط وابسته به متن و ترجه متون نیست و انواع گوناگونی دارد که کار بر روی هرکدام از آن ها مزیت های خاص خود را دارد و مورد نیاز است. تولید محتوا میتوانید در برگیرنده تمامی مدل ها تصویر ، متن ، صوتی و ویدیویی باشد که یک محتوای بسیار کامل به حساب می آید.

  تصویری

  توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفته تر شدن بستر فضای مجازی همچون اینستاگرام ، مخاطبین بیشتر روی به محتوای تصویری آورده اند که گویای مطلب بوده و از جلوه های بصری مناسب در تولید محتوا باشد.

  ویدیویی

  همانطور که گفته شده با گسترش روز افزون علم دیجیتال و فضای مجازی ، تولید محتوا ویدیویی مخاطبینی زیادی را جذب خود کرده است و امروزه کسانی که در عرصه ی فضای مجازی مانند اینستاگرام فعالیت می کنند سعی بر این دارند که محتوای خود را در قالب ویدیو به مخاطبین خود عرضه کنند تا تاثیر بیشتری در انتقال مطالب داشته باشد.

  متنی

  امروزه رایج ترین نوع تولید محتوا ، محتوای متنی است که در قالب مقاله و تولید محتوای خبری در وب سایت ها وجود دارد و مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا بخش وبلاگ یک سایت را این محتوا تشکلیل می دهند.

  صوتی

  این نکته را در نظر بگیرید که بسته به تولید محتوا شما ممکن است برای رساندن درک بهتر یک مطلب به مخاطب از محتوای صوتی استفاده کنید ، محتوای صوتی را امروزه در قالب پادکست عرضه می کنند و مخاطبین زیادی را جذب خود کرده است. ممکن است افرادی به دلیل داشتن مشغله کاری محتوای صوتی شما را در محل کار ، رانندگی و اوقات فراغت گوش دهند.

  قیمت تولید محتوا

  هزینه تولید محتوا

  در زیر شما می توانید تعرفه های مربوط به تولید محتوا را مشاهده کنید. تیم تخصصی همگام نت ، همگام با شما خواهد بود.
  طرح برنز
  طرح برنز
  10.000 تومان ماهیانه
  تولید محتوا اختصاصی ترجمه ای فارسی ۱ عدد
  تولید محتوا عمومی فارسی ۴ عدد
  گرافیک تصاویر اختصاصی۲ عدد
  طرح نقره ای
  طرح نقره ای
  25.000 تومان ماهیانه
  تولید محتوا اختصاصی ترجمه ای فارسی ۱ تا ۲ عدد
  تولید محتوا عمومی فارسی ۳ تا ۵ عدد
  گرافیک تصاویر اختصاصی ۱ تا ۴ عدد
  طرح طلایی
  طرح طلایی
  50.000 تومان ماهیانه
  تولید محتوا اختصاصی ترجمه ای فارسی ۱ تا ۵ عدد
  تولید محتوا عمومی فارسی ۳ تا ۱۰ عدد
  گرافیک تصاویر اختصاصی ۱ تا ۶ عدد

  تولید محتوا اصولی توسط همگام نت

  یکی از اهدافی که همگام نت در اعلام آن به دیگران همواره تلاش می کند این است که اهمیت محتوای بکر و هدفمند را برای علاقمندان به فضای وب و اینترنت آموزش دهد. لذا در نخستین گام باید بدانیم که تولید محتوا به معنای ترجمهمتونی که به سایر زبانهای دنیا گردآوری شده است، نیست؛ بلکه به معنای تهیه محتوایی هدفمند، یکتا و منحصر به فرد است که تیم تولید همگام نت با تکیه بر این اصل، دست بر تولید محتوای مورد نیاز کارفرمایان می زند و در صورت نیاز بهترجمهمتون، از منابع معتبر بهره می گیرد و پس از مطالعه و ترجمه آن‌ها، به بومی سازی محتوا می پردازند تا هرچه بیشتر مقالات تولیدی را به بازار هدف کارفرمایان نزدیک نماید.

  محتوای کارفرمایان می تواند بسته به نوع نیاز بازار و سلیقه کارفرما متشکل از فرمت های گوناگونی باشد. خوشبختانه همگام نت قادر است تمام فرمت‌های موجود در فضای وب را به صورت یک جا برای مشتریان پشتیبانی نماید. شاید بتوان این موضوع را به عنوان مهم ترین وجهتمایز ویکی محتوا با سایر رقبا دانست. عمدتاً فعالان این عرصه از تولید محتوای هدفمند در تمام فرمت ها ناتوان اند، اما همگام نت با بهره گیری از تیمی مجرب، حاذق و با تجربه قادر است تا تمامی زیرگروه ها را تأمین نماید و محتوایی هدفمند که پس از آنالیز رقبا و تحلیل گردآوری شده است را به کارفرمایان ارائه دهد.

  خدمات تولید محتوا

  توانایی و خدمات تیم همگام نت

  تولید محتوای متنی: این نوع از محتوا بسته به نیاز و سلیقه کارفرمایان به دو صورت تجاری و آموزشی به آن ها ارائه خواهد شد.
  تولید محتوای ویدئویی و انیمیشن: تیم تهیه و تولید انیمیشن همگام نت قادر است تا از مرحله تنظیم سناریو تا تهیه و تولید ویدیو، پروژه را پشتیبانی نماید. تنظیم و ساخت فیلم های آموزشی مطلوب، در راستای هدف کارفرما و درج زیرنویس، دوبله و تولید نریشن (گفتار) برای محتواهای مرجع از دیگر توانمندی های بخش انیمیشن و ویدیو در این شرکت به شمار می رود.
  تولید محتوای صوتی و پادکست: محتوای صوتی از دیگر پکیج های ارائه شده توسط همگام نت می باشد که در این پروسه امکان انتخاب صدای گوینده فراهم شده است.
  تولید محتوای تصویری و اینفوگرافیک: اینفوگرافی یک راه آسان و کاربر محور برای معرفی محصولات و خدمات کارفرمایان به سایرین می باشد که این بخش نیز پس از آنالیز بازار هدف، به مرحله اجرا می رسد.
  محتوای چاپی: محتوای چاپی یکی از جدیدترین دستاوردهای ویکی محتوا به حساب می آید که خوشبختانه توانست در مدت زمان کوتاه ی خوش بدرخشد. ماهنامه ، ویژه نامه و فصلنامه تخصصی از جمله تجربه های کاری همگام نت در این عرصه می باشد.
  محتوای تبلیغاتی: ویکی محتوا قادر است تا کارفرمایان را برای درخشش هرچه بیشتر در فضای تجارت و تبلیغات یاری دهد. تأمین محتوای تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی، تولید شعارهای کوتاه و تبلیغاتی برای بیلبوردهای شهری و تبلیغات محیطی و مشاوره در این خصوص از جمله خدماتی است که همگام نت در این بخش، به کارفرمایان ارائه می دهد.
  برگزاری همایش: تأمین محتوای همایش ها و برآورد کامل دستاوردهای همایش از طریق نظر سنجی و آمار، از دیگر خدمات منحصر به فرد همگام نت به حساب می آید.
  خبر: طراحی و اجرای مصاحبه های خبری و تبلیغاتی، تولید ریپورتاژ آگهی و انتشار آن در فضای مجازی از دیگر خدمات همگام نت است.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 2.7]