پشتیبانی و نگهداری شبکه و سیستم‌های کامپیوتری

پشتیبانی و نگهداری شبکه و سیستم های کامپیوتری

نیاز امروزه کسب و کارهای امروزی به سیستم های کامپیوتری، مقوله ای است که این روزها نمی توان آن را انکار نمود. پردازش و نگهداری داده ها و بهره برداری از امکانات اینترنت را شاید بتوان ساده ترین و در عین حال اساسی ترین کاربردهای تجاری کامپیوترها دانست. باید در نظر داشت که هر تجهیزات دچار نقص می‌شوند و هرگونه ناکارآمدی و اختلال در عملکرد این سیستم ها، می تواند شرکت یا سازمان را با بحرانی جدی روبرو کند و پیامدهای جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. به همین دلیل برای جلوگیری از این گونه مشکلات به بخشی برای پشتیبانی از سیستم ها لازم می باشد. پشتیبانی به منظور جلوگیری از نقص یا خرابی ، بروزرسانی و نگهداری از سیستم های کامپیوتری و شبکه ها می باشد و برای جلوگیری از رفع مشکل در سیستم ها واحد پشتیبانی کنترل و بازنگری سیستم ها را انجام می دهد.

برای پشتیبانی از سیستم ها حضور شخصی متخصص در حیطه پشتیبانی واجب می باشد. مسئول پشتیبانی باید از علم و تجربه کافی برای انجام کلیه امور نگهداری و پشتیبانی را در اختیار داشته باشد. در دنیای امروز اکثریت سازمان ها و شرکت ها از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند و عدم وجود واحد پشتیبانی در سازمان ها و شرکت ها یک کمبود محسوب می شود. در نتیجه واحد پشتیبانی با تجربه و متخصص در کلیه سازمان ها ضروری می باشد.

بخش پشتیبانی و نگهداری گروه همگام نت کار نگهداری و پشتیبانی از سیستم های تحت شبکه و کامپیوتری شرکت ها و سازمان های مختلف را به شکل حرفه ای می تواند بر عهده بگیرد. گروه همگام نت با برخورداری از تیمی متشکل ازکارشناسان مجرب و متخصص در زمینه‌های مختلف سخت افزار، نرم افزار، سیستم‌های شبکه و امنیت اطلاعات، خدمات پشتیبانی در سیستم های کامپیوتری به کاربران گرامی ارائه می دهد کارشناسان ما توانایی پشتیبانی و نگهداری سیستم ها و شبکه های کوچک و بزرگ را که به هر اندازه باشند را دارا می باشد.

 

پشتیبانی شبکه همگام نت

 

  • خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه و سیستم های کامپیوتری گروه همگام نت به شرح زیر می باشد:

 

اعزام تیم کارشناس برای بررسی شرایط                                                           اعزام کارشناس به محل جهت رفع مشکل در صورت نیاز

پشتیبانی شبکه از راه دور به صورت و پشتیبانی تلفنی یا Remote                    بررسی و مانیتورینگ مستمر شبکه و سرویس های موجود

 

برای ثبت سفارش با ما تماس حاصل فرمایید.

همگام بلاگ