پیشنهاد و ارائه راهکار

واحد مشاوره فنی مجموعه شما را در بهترین و کم هزینه ترین روش تولید بعنوان طراح، مجری و مشاور در پروژه های فناوری اطلاعات راهنمایی می کند:

 

برنامه نویسی سفارش مشتری

برنامه های طراحی شده به سفارش مشتری باید نیازهای مشتری را برطرف کرده و ساختار برنامه مورد نظر مشتری باشد. در برنامه های سفارشی درخواست مشتری لحاظ بوده و به همین منظور نوع خواسته یا عدم خواسته مشتری نسبت به فعالیت ها در برنامه اعمال می شود اما درخواست های مشتری هرچند مفید می تواند غیر مفید و ناکارآمد (تا حدودی) باشد.

با مشاوره و بررسی بیشتر نیاز‌ها و خواسته های شما، ما می توانیم شما را در بهبود و کارآمدی بیشتر در طراحی و پیاده سازی برنامه یاری نماییم، ممکن است خواسته هایی که توسط شما مطالبه می شود برای اجرای هر چه بیشتر نیازمند نیاز سنجی و بررسی ساختار آن برنامه باشد. مشاوره و بررسی تخصصی در تولید برنامه سفارشی کاری بسیاری منطقی، پرفایده و کارآمد می باشد.

 

طراحی و بهینه سازی وب سایت

در دنیای امروز اینترنت به عنوان یک ابزار مفید برای انجام ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین کارها می باشد و وب سایت ها یک راه حل مناسب برای این اقدامات محسوب می شوند. همچنین امروزه برای معرفی، آشنایی، آموزش، دریافت اطلاعات، خرید آنلاین و … در زندگی ما نقش اساسی ایفا می کنند. بدین منظور طراحی و ساختار وب سایت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است باید در نظر داشت درصورتیکه طراحی وب سایت ها مناسب نباشند با نارضایتی کاربران مواجه خواهیم شد و بازدید وب سایت کاهش می یابد.

طراحی مناسب یکی از موجودیت های وب سایت خوب می باشد. در نتیجه با مشاوره و بررسی تخصصی در طراحی و بهینه کردن وب سایت اشکالات برطرف شده و شما به وب سایت دلخواه خود را دست می یابید.

 

ارتقاء سئو

هدف از طراحی وب سایت جذب مخاطبان هر چه بیشتر برای معرفی می باشد. اگر وب سایت طراحی شده از لحاظ فنی و زیبایی مناسب باشد، سایت کارآمد و مورد پسند واقع خواهد شد اما توجه به این نکته ضروری است که در صورت عدم سئو مناسب سایت در دسترس موتور های جستجو نخواهد بود، در نتیجه کاربران از وجود آن سایت اطلاعی نداشته و سایت بیننده ای نخواهد داشت. با کمک سئو می توان سایت را در معرض دید قرار داد و کاربران با یک جستجو ساده در حیطه دلخواهشان به سایت شما دسترسی پیدا می کنند. سئو باید به صورت مناسب و درست نگارش شود تا بتوان در بین تمامی وب سایت های دیگر (رقیب) در رتبه های بالاتری از جستجو قرار گیرد.

وب سایت شما باید در کنار طراحی از سئو مناسبی نیز برخوردار باشد تا به نتیجه مطلوب که همان قرار گرفتن در رتبه اول موتور های جستجو می باشد برسد. اگر سئو خوب تعریف شده باشد دسترسی به وب سایت به راحتی انجام خواهد شد و در آن هنگام نکات فنی در طراحی و معماری وب سایت حائز اهمیت می گردد چرا که شما تنها به مدت 3 تا 6 ثانیه فرصت دارید تا کاربران را در ماندن در سایت خود تشویق کنید درغیر اینصورت کاربران وب سایت را ترک می کنند پس سئو و طراحی در کنار یکدیگر برای وب سایت شما مفید است. با بررسی و انجام صحیح سئو می توانیم به شما وب سایت مناسبی را ارائه دهیم.

 

نرم افزار جامع ارزیابی عملکرد

در هر شرکت و سازمان مدیریت و کنترل فرآیندها و عملیات، مهمترین بخش استراتژیکی می باشد. گزارش عملکرد و ارزیابی آن کمک به پیشرفت کارها می‌کند. به همین دلیل نرم افزار ارزیابی عملکرد یک محاوره مناسب برای انجام این امور دارد که با توسط آن می توان به راحتی و بهترین شیوه ممکن برای گرفتن گزارش، ارزیابی، تحلیل، اشتراک اهداف، تصمیم گیری مناسب و … مورد استفاده قرار بگیرد.

نرم افزار جامع ارزیابی عملکرد همچون نرم افزار های دیگر نیاز به تحلیل و بررسی برای استفاده در سازمان ها دارد یعنی نرم افزار را با درنظر گرفتن فعالیت ها و نیازهای سازمان یا شرکت طراحی کرده تا بتوان کارآمدی مناسبی از نرم افزار ببرید. پیشنهاد ما برای عملکرد بهتر در همۀ حیطه های کاری استفاده از نرم افزار جامع ارزیابی عملکرد است. ما قادریم با تحلیل و مطالعه برروی ساختار سازمان در مشاوره و بدست آوردن نیازها و خواسته های شما نرم افزار را تهیه و ارائه کنیم.

 

نرم افزار آرشیو الکترونیکی اسناد

با پیدایش الکترونیک، رفته رفته آرشیو بندی سنتی جای خود را به آرشیو الکترونکی داده است که در مقایسه با شیوۀ سنتی از سرعت و کارآمدی مناسبی برخوردار است. در آرشیوبندی اسناد به صورت دستی با مشکلات نگهداری، طبقه بندی، پیمایش و امنیت مواجه بودیم اما در سیستم های کامپیوتری تمامی مشکلات تقلیل پیدا کرده است و همچنین قابلیت های زیادی در مدیریت اسناد به ما می دهد. نرم افزار آرشیو اسناد با بهمراه داشتن ابزار و فعالیت های مورد نیاز کاربران توانایی انجام امور اسناد به صورت الکترونیکی با امنیت بالایی را دارد.

اسناد در سیستم های کامپیوتری به سادگی و بدون هزینه رمزنگاری می شوند و قابلیت دسترسی برای هر فرد در نظر گرفته می شود همچنین امکان تغییرات در اسناد و جستجو را به ما می‌دهد. در حالیکه در سیستم های دستی این کار علاوه بر دشوار بودن و زمانبری زیاد، هزینه بالایی نیز می طلبد. برای سازمان ها و شرکت ها بهترین روش کار با اسناد، نرم افزار آرشیو الکترونیکی اسناد را بدلیل فواید فراوان و قابلیت های آن به شما پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی پورتال سازمانی

با درک کامل از نیاز های امروز مدیران و سازمان ها، مبنی بر داشتن سیستم های یکپارچه نیاز به پورتال سازمانی احساس می شود به شکلی که کاربران در سطوح مختلف سازمان آن را راهبری و مدیریت بکنند. هدف از طراحی پورتال سازماندهی و مدیریت اطلاعات، اسناد و مدارک سازمانی و همچنین تعریف دسترسی های مختلف برای افراد جهت دستیابی به اطلاعات می باشد.

جدا بودن سطوح مختلف توسعه و طراحی در پورتال قابلیت شخصی سازی در واسط کاربری را متناسب با سلیقه هر فرد فراهم می سازد. شما می توانید قابلیت های جدید را بنا به نیاز سازمان خود در هر زمان به پورتال خود اضافه نمایید. برای پیاده سازی فرایند های جدید سازمان خود نیاز به تغییر در زیر ساخت پورتال ندارید. به همین دلیل مشاوره و راهنمایی در پورتال به منظور ارتقاء، بهبود، توسعه و نحوه کار لازم است زیرا با طراحی مناسب کارآمدی پورتال قابل استفاده می شود.

 

شبکه

برای پیاده سازی شبکه در سازمان باید چند نکته را توجه داشت که متاسفانه در برخی مواقع سازمان ها آنها را در نظر نمی گیرند.

ابتدا باید نیاز سنجی شود و ببینید که سازمان به چه مواردی احتیاج دارد. در این نیاز سنجی سعی می شود که سخت افزارهای مورد نیاز خریداری شده. در برخی از شرکت ها دیده می شود که به دلیل علم ناکافی یا از دستگاه هایی استفاده کرده اند که برای کار در شبکه بسیار زیاد بوده است یا از دستگاه هایی استفاده کرده اند که نیاز را برطرف نکرده است.

مورد قابل پیشنهاد بعدی طراحی شبکه براساس چینش سازمان بوده و باید برای اجرای سرور و شبکه های دومین Domain حق دسترسی ها در نظر گرفته شود و منابع سازمان را آن حد که باید در دسترس کاربر قرار گیرد قرار داد.

بعد از طراحی مهم ترین بخش در صنعت آی تی اجرا می باشد. اگر در اجرا سیستم اشکالاتی وجود داشته باشد میتواند تا آخر کار سازمان این اشتباه پیش برود و همیشه گریبان گیر مدیران شرکت باشد. تیم فنی همگام نت با کادر مجرب توانایی اجرای کامل دپارتمان آی تی را دارد.

 

راه اندازی شبکه:

program_management_armadilloconsultants-300x263

 

 

که در این راستا گروه همگام نت خدمات مشاوره زیر را ارائه مینماید:

 • ارتقای یا خرید سرور

 • ارتقای بستر ارتباطی

 • کنترل شبکه و مانیتورینگ

 • برقراری و بالابردن امنیت شبکه

 • VOIP و سیستم های تلفنی

 • شبکه های بی سیم و ارتباطات

 • پیاده سازی اتاق سرور

 • سیستم کابل کشی رک

 • سیستم کابل کلاینتها

 • برقراری سرور

 • مدیریت سرور

 • پیاده سازی شبکه

 • اجرای بستر نرم افزاری مورد نیاز

 • اعمال حق دسترسی ها به پرسنل سازمان