طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 طراحی وب سایت

طراحی وب سایت در حقیقت تولید یک ابزار‌ مناسب برای درآمدزایی، مشتری‌‌یابی، معرفی و کاربرد‌های علمی می‌باشد.
باید درنظر داشت هر وب‌ سایت هدف خاص خود را دارد به همین خاطر کاربران منحصر‌به‌فرد خود را دارد.
وب‌ سایت‌ها توانسته‌اند معرفی واضحی از خدماتی که کسب و کارها برای مشتریان خود دارند را فراهم نمایند.
به طور مثال بازاریابی اینترنتی که توانسته‌است فاکتوری مهم و سازنده در جهت ارتقا مارکتینگ کسب و کارها شود.

بنا به گزارشات تا چند سال آینده دیگر هیچ کسب و کار فیزیکی معنایی نخواهد داشت.‌
وب‌ سایت‌‌ها مسئولیت اصلی کسب و کارها را برعهده خواهند داشت و کسب و کار الکترونیک موضوع اصلی خواهد بود.
در نتیجه طراحی وب سایت و پشتیبانی درست از سایت مهم‌ترین عامل پیشرفت کسب و کار شما می‌شود.

طراحی وب سایت مناسب موجب جذب کاربران و در نتیجه افزایش مشتریان می شود بدینگونه که کاربران به راحتی وارد وب‌سایت شما می‌شوند.
ما امنیت، سرعت و ریسپانسیو بودن سایت شما را تضمین می‌کنیم.معماری و سئو وب‌ سایت شما را نیز با رعایت اصول و استاندارد‌های روز دنیا طراحی می کنیم.

یکی از نکات حائز اهمیت در طراحی وب‌ سایتی که توسط شرکت انجام می‌‌پذیرد پشتیبانی از وب‌ سایت‌‌های خود می‌باشد.
کارشناسان ما در ساعات کاری پاسخگوی سؤالات و مشکلات شما خواهند بود. ما براین باوریم وب‌ سایت‌های طراحی‌شده همیشه باید در دسترس و بروز باشند حتی لحظه‌ای تعلل را پذیرفته نمی‌دانیم.

 

همگام نت برای مشتریان جدید خود پشتیبانی از وب‌ سایت‌های طراحی‌شده را بصورت 3 ماه رایگان انجام می‌دهد.

 

شرکت همگام نت با دو رویکرد:
1- بروزرسانی ما
2- بروزرسانی شما اقدام به بروزرسانی وب‌ سایت‌ها می‌کند.

بروزرسانی ما: ما به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه وب‌ سایت‌های شما را بروزرسانی می‌ کنیم.
بروزرسانی شما: ما با آموزش به پرسنل محترم شرکت شما آنها را جهت بروزرسانی وب‌ سایت آماده می کنیم.

شرکت همگام نت با دارا بودن کادر متخصص در زمینه طراحی وب سایت و ساخت وب سایت اقدام به ایجاد وب‌ سایت مورد علاقه شما می‌نماید.ما با مشاوره رایگان اقدام به طراحی وب‌ سایت با گرافیک زیبا، مطابق با سلیقه شما مشتریان می‌نماییم. ما می‌توانیم تمامی نیاز شما را برطرف کرده و بیشترین رضایت را از شما بدست آوریم .

 

افتخار به دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان خود داریم.
این نیز دلالت می‌ کند که بدون کارشناسان زبده، پشتیبانی تمام وقت، قیمت مناسب و مسئولیت پذیری امکان پذیر نبود.

 

برای سفارش درخواست می توانید در بخش تماس با ما درخواست خود را سفارش دهید.

وب 1 چیست؟

از سال ۱۹۸۹ که وب ابداع شد جنبشی به وجود آمد که همه چیز را از روی کاغذ به اطلاعات الکترونیکی تبدیل کرد. افراد و شرکت‌ها تلاش می‌کردند محتوای کاغذی خود را به محتوای دیجیتالی تبدیل کنند. این جنبش سبب شد که کاربران امکان دسترسی به انبوهی از اطلاعات را داشته باشند. نتیجه این حرکت میلیون‌ها صفحه حاوی اطلاعات مختلف است که امروز در دسترس ماست.

وب 2 چیست؟

به تدریج کاربران با انبوهی از اطلاعات مواجه شدند که یک مشکل محسوب می‌شد و باید راه حلی پیدا می‌کردند.
این جا بود که کم کم «نرم افزارهای مبتنی بر وب» به کمک کاربران آمدند.
صدها کاربر سایت هنگام بازدید از وب سایت‌ها هر مطلب جالبی که پیدا می‌کنند را در وب سایت قرار می‌دهند و کاربران دیگر به آن ها رای می‌دهند. مطالبی که رای بیشتری بگیرند در رتبه بالاتری قرار می گیرند. نتیجه کار این است که هر روز می‌توان از مطالب پرطرفدار وب سایت‌ها مطلع شد بدون این که مجبور باشید خودتان را در انبوهی از اطلاعات غرق کنید. «نرم افزارهای مبتنی بر وب» محیط وب را از صفحات ساده تبدیل به دنیایی چند بعدی کرده‌اند که امکان ارتباطات فردی و کارهای گروهی را فراهم کرده است. شبکه‌های اجتماعی به سرعت به وجود آمدند و با استقبال گسترده کاربران رو به رو شدند.
یکی از بهترین تعاریف «وب ۲» این است که وب تبدیل به بستری شده که می‌توان همه نوع نرم افزاری را بر پایه آن ساخت تا کاربران فارغ از نیاز به نصب آن بر روی کامپیوتر شخصی خود بتوانند از هر جایی به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

 

تفاوت‌های وب 1 و وب 2

وب 1 متشکل از وب سایت‌هایی است که محتوای آن توسط افرادی خاص و یا از منابعی خاص ارائه می‌شود و کاربران وب سایت فقط مصرف کننده هستند اما در وب 2 محتوای آن توسط کاربران تولید می‌شود و هر کاربر میتواند هم مصرف کننده و هم تولید کننده محتوا باشد. وبلاگ‌ها، ویکی‌ها، اجتماعات اینترنتی و … از این دسته می‌باشند.
در وب1 وب سایت‌ها حاوی اطلاعاتی هستند که فقط توسط انسان قابل خواندن است و در وب 2 وب سایت‌ها حاوی اطلاعاتی هستند که محتوا از ظاهر جدا شده و ساختار محتوا نیز مشخص شده است.
وب1 وب سایت‌هایی هستند با ماهیت نسبتاً مستقل نسبت به یکدیگر اما در وب2 وب سایت‌ها به وسیله شبکه های اشتراکی به صورت یکپارچه به یکدیگر پیوند خورده اند.
در وب1 تعامل کاربر با سایت بسیار محدود است. تمام پردازش ها سمت سرور انجام می‌گیرد و فقط اطلاعات به مرورگر ارسال می‌شود اما وب2 به کمک جاوااسکریپت و dhtml و ajax بخشی از پردازش اطلاعات در سمت کاربر صورت می‌گرید، مرورگر با کاربر تعامل دارد و به event‌های کاربر پاسخ می‌دهد. در واقع سایت های وب تبدیل به application های تحت وب می‌شوند.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.